20. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  10.03.2024 ob 15.00

Primorje eMundia

3 : 1

Rudar Velenje


Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 200
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
9 Mark Gulič
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
18 Goncalo Alexandre Domingues Agrelos
21 Nik Jermol


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
4 Nikola Kušeta
5 Manuel Linussi
6 Damir Zukić
11 Vuk Vuković
16 David Stanojević
17 Alexander Stožinič
24 Dušan Ignjatović
26 Domagoj Babin

Rudar Velenje
31 Jure Ribič V
2 Žiga Dajčman
6 Miha Sitar
7 Sandro Zukić
8 Duje Pešić
9 Adriano Bloudek
13 Žan Florjanc K
14 Dejan Djermanović
23 Jure Matjašič
27 Dejan Kantužer
33 Bratislav Djukić


Rezervni igralci
1 David Šugić V
10 Urh Gaber Majcenovič
11 Marin Galić Bosnić
17 Amadej Vošnjak
19 Eric Preljevic
24 Zdravko Šeparović
30 Borna Panić

Trener
Milan Anđelković

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Jure Žagar

Zadetki
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 1 : 0 12'
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 2 : 0 35'
Amadej Vošnjak 2 : 1 64'
Vuk Vuković 3 : 1 75'

Dogodki
Miha Sitar 32'
Bratislav Djukić 39'
Menjava Vošnjak /  Sitar 46'
Duje Pešić 55'
Menjava Preljevic /  Dajčman 59'
Menjava Panić /  Bloudek 59'
Menjava Vuković /  Gulič 66'
Menjava Ignjatović  /  Suljanović 66'
Miha Dobnikar 68'
Menjava Babin /  Domingues Agrelos 77'
Menjava Galić Bosnić /  Matjašič 87'
Menjava Šeparović /  Djukić 87'
Menjava Kušeta /  Čandić 87'

20. krog
Gorica 1 : 1 Jadran Dekani
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Krka
Tabor Sežana 3 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 0 TKK Tolmin
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Nafta 1903
Ilirija 1911 1 : 3 Dravinja

LESTVICA
1 Nafta 1903 24 51
2 Gorica 25 48
3 Beltinci Klima Tratnjek 24 47
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 24 39
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 24 28
11 Jadran Dekani 24 28
12 TKK Tolmin 24 26
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 12
Ricard Fernandez Betriu 12
4. Adriano Bloudek 10
Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
17. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6
Žan Bešir 6

DELI NA