20. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  10.03.2024 ob 15.00

Primorje eMundia

3 : 1

Rudar Velenje


Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Z
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 7 4 1 2 12
Rudar Velenje 7 2 1 4 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 2 1 0 9
Rudar Velenje 3 0 1 2 3
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 2 0 2 3
Rudar Velenje 4 2 0 2 4



Vse medsebojne tekme

23/24  20.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 10.03.2024, ob 15.00  Primorje eMundia - Rudar Velenje 3:1  (2:0) 
23/24  5.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 18.08.2023, ob 20.00  Rudar Velenje - Primorje 0:1  (0:1) 
22/23  24.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 10.04.2023, ob 16.00  Rudar Velenje - Primorje 0:2  (0:1) 
22/23  9.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 24.09.2022, ob 16.00  Primorje - Rudar Velenje 2:2  (0:0) 
21/22  23.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 03.04.2022, ob 16.30  Rudar Velenje - Primorje 2:0  (1:0) 
21/22  8.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 18.09.2021, ob 14.45  Primorje - Rudar Velenje 4:0  (1:0) 
20/21  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 31.03.2021, ob 15.00  Rudar Velenje - Primorje 2:0  (1:0) 

20. krog
Gorica 1 : 1 Jadran Dekani
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Krka
Tabor Sežana 3 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 0 TKK Tolmin
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Nafta 1903
Ilirija 1911 1 : 3 Dravinja

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA