26. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  19.04.2024 ob 17.00

Bravo Mastercard

  :  

Maribor


Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Kovač Jaka (1. pomoč), Šalehar Mitja (2. pomoč)
Delegat: Rešek Edo
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Gorica
Z
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Mastercard
Maribor
Z
Maribor 3 : 2 Domžale
Z
Nafta 1903 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Z
Ilirija Extra-Lux 2 : 6 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Tabor Sežana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 26 8 4 14 32
Maribor 26 14 4 8 61
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 13 6 3 4 18
Maribor 13 4 3 6 19
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 13 2 1 10 14
Maribor 13 10 1 2 42



Vse medsebojne tekme

23/24  11.krog  Limbuš, Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš, 08.10.2023, ob 15.30  Maribor - Bravo 3:2  (0:2) 
22/23  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 06.05.2023, ob 13.30  Bravo Mastercard - Maribor 1:1  (0:1) 
22/23  13.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.10.2022, ob 13.30  Maribor - Bravo 2:0  (1:0) 
21/22  22.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 23.04.2022, ob 13.00  Maribor - Bravo 3:1  (2:0) 
21/22  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 17.10.2021, ob 15.00  Bravo Mastercard - Maribor 2:2  (1:0) 
20/21  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 31.03.2021, ob 15.30  Bravo Mastercard - Maribor 1:0  (0:0) 
19/20  15.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 14.00  Maribor - Bravo 3:2  (2:1) 
19/20  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.08.2019, ob 17.00  Bravo Publikum - Maribor 1:0  (1:0) 
18/19  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 18.05.2019, ob 13.00  Bravo Publikum - Maribor 3:2  (1:2) 
18/19  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.12.2018, ob 14.00  Maribor - Bravo 2:3  (2:1) 
17/18  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.04.2018, ob 11.30  Bravo Publikum - Maribor 3:0  (2:0) 
17/18  10.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.10.2017, ob 14.00  Maribor - Bravo 1:1  (1:1) 
16/17  25.krog  Maribor, Ljudski vrt, 20.05.2017, ob 13.00  Maribor - Bravo 0:3  (0:1) 
16/17  12.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.10.2016, ob 13.00  Bravo Publikum - Maribor 1:0  (0:0) 
15/16  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.04.2016, ob 16.30  - Bravo 3:0  (0:0) 
15/16  9.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 03.10.2015, ob 13.00  - Maribor 3:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.04.2015, ob 14.00  - Bravo 1:0  (0:0) 
14/15  5.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 03.12.2014, ob 13.00  - Maribor 0:1  (0:1) 
13/14  19.krog  Ljubljana, ŠPL umetne trava, 15.03.2014, ob 13.00  - Maribor 0:3  (0:2) 
13/14  4.krog  Maribor, Športni park Tabor, 24.08.2013, ob 17.00  - Bravo 9:0  (4:0) 
12/13  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.05.2013, ob 16.00  - Bravo 6:0  (4:0) 
12/13  9.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 17.10.2012, ob 15.30  - Maribor 0:4  (0:4) 
11/12  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 26.11.2011, ob 15.00  - Bravo 5:1  (2:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Ježica umetna trava, 13.08.2011, ob 18.00  - Maribor 1:3  (0:2) 
10/11  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.04.2011, ob 17.00  - Bravo 4:1  (0:0) 
10/11  8.krog  Ljubljana, ŠPL, 25.09.2010, ob 16.00  - Maribor 2:2  (1:1) 

26. krog
Brinje Grosuplje  :  Kalcer Radomlje
A2S Celje  :  Gorica
Bravo Mastercard  :  Maribor
Domžale  :  Koper
Nafta 1903  :  Tabor Sežana
Rudar Velenje Korektbau  :  Ilirija Extra-Lux
Krka  :  Aluminij
Mura  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA