25. krog |   |  13.04.2024

Aluminij

  :  

Mura


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 3 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 A2S Celje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Aluminij
Mura
P
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
N
Domžale 2 : 2 Mura
Z
Mura 4 : 0 Nafta 1903
Z
Rudar Velenje Korektbau 4 : 5 Mura
Z
Ilirija Extra-Lux 3 : 7 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 11 4 1 6 18
Mura 11 6 1 4 24
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 6 4 1 1 13
Mura 6 1 1 4 10
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 0 0 5 5
Mura 5 5 0 0 14



Vse medsebojne tekme

23/24  10.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 29.09.2023, ob 15.30  Mura - Aluminij 1:0  (0:0) 
22/23  26.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 06.05.2023, ob 13.30  Mura - Aluminij 5:2  (2:2) 
22/23  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.10.2022, ob 13.30  Nova KBM Aluminij - Mura 1:0  (0:0) 
21/22  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 13.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:0) 
21/22  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.10.2021, ob 15.00  Nova KBM Aluminij - Mura 1:1  (1:1) 
20/21  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 13.00  Aluminij - Mura 1:3  (0:2) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00  Aluminij - Mura 3:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:1) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 4:2  (1:1) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:2  (0:1) 

25. krog
Ilirija Extra-Lux  :  A2S Celje
Tabor Sežana  :  Rudar Velenje Korektbau
Koper  :  Nafta 1903
Maribor  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Bravo Mastercard
Aluminij  :  Mura
Kalcer Radomlje  :  Krka
Gorica  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA