25. krog |   |  13.04.2024

Olimpija Ljubljana

  :  

Bravo Mastercard


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
N
Maribor 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 4 : 0 A2S Celje
Z
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Bravo Mastercard
Z
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
P
A2S Celje 6 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 0 : 0 Domžale
N
Nafta 1903 1 : 1 Bravo Mastercard
P
Rudar Velenje Korektbau 4 : 0 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 25 9 7 9 29
Bravo 25 9 7 9 28
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 12 4 2 6 14
Bravo 12 6 2 4 18
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 13 5 5 3 15
Bravo 13 3 5 5 10



Vse medsebojne tekme

23/24  10.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 29.09.2023, ob 15.30  Bravo Mastercard - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
22/23  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 26.04.2023, ob 16.30  Bravo Mastercard - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:2) 
22/23  10.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 12.10.2022, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:2  (1:1) 
21/22  21.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 19.04.2022, ob 16.00  Bravo Mastercard - Olimpija Ljubljana 3:0  (0:0) 
21/22  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.11.2021, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:0  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.03.2021, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:1  (1:1) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 27.10.2019, ob 10.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
18/19  16.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 12.30  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
18/19  3.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.11.2018, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 2:0  (2:0) 
17/18  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:0) 
17/18  1.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:3  (1:2) 
16/17  17.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 17.03.2017, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 0:0  (0:0) 
16/17  4.krog  ŠPL naravna trava, 27.08.2016, ob 17.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
15/16  22.krog  Dob, NK Dob, 02.04.2016, ob 12.00  - Bravo 0:2  (0:0) 
15/16  7.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 07.10.2015, ob 13.00  - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
14/15  23.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 11.04.2015, ob 13.00  - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:1) 
14/15  8.krog  Ljubljana Bežigrad, Jama - umetna trava, 13.09.2014, ob 17.30  - Bravo 1:6  (0:3) 
13/14  18.krog  Ljubljana, Jama, umetna trava, 30.11.2013, ob 13.00  - Bravo 1:2  (1:0) 
13/14  3.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 17.08.2013, ob 18.30  - Olimpija Ljubljana 0:4  (0:2) 
12/13  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 17.03.2013, ob 15.00  - Bravo 0:1  (0:0) 
12/13  3.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - Olimpija Ljubljana 2:1  (0:1) 
11/12  19.krog  Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 10.03.2012, ob 14.00  - Bravo 3:1  (3:0) 
11/12  4.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 14.09.2011, ob 17.00  - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 
10/11  20.krog  Ljubljana, ŠPL, 19.03.2011, ob 15.00  - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
10/11  5.krog  Ljubljana, Jama za Bežigradom, 04.09.2010, ob 17.00  - Bravo 3:0  (1:0) 

25. krog
Ilirija Extra-Lux  :  A2S Celje
Tabor Sežana  :  Rudar Velenje Korektbau
Koper  :  Nafta 1903
Maribor  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Bravo Mastercard
Aluminij  :  Mura
Kalcer Radomlje  :  Krka
Gorica  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA