25. krog |  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana |  13.04.2024 ob 17.00

Olimpija Ljubljana

1 : 0

Bravo Mastercard


Sodniki: Kokolj Žiga (glavni sodnik), Zajec Jernej (1. pomoč), Vidergar Matej (2. pomoč)
Delegat: Podgoršek Marko
Št. gledalcev: 160

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
P
Domžale 4 : 0 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 8 : 2 Nafta 1903
Z
Rudar Velenje Korektbau 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
Bravo Mastercard
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Gorica
Z
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 26 10 7 9 30
Bravo 26 9 7 10 28
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 13 5 2 6 15
Bravo 13 6 2 5 18
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 13 5 5 3 15
Bravo 13 3 5 5 10



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 13.04.2024, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Mastercard 1:0  (0:0) 
23/24  10.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 29.09.2023, ob 15.30  Bravo Mastercard - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
22/23  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 26.04.2023, ob 16.30  Bravo Mastercard - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:2) 
22/23  10.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 12.10.2022, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:2  (1:1) 
21/22  21.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 19.04.2022, ob 16.00  Bravo Mastercard - Olimpija Ljubljana 3:0  (0:0) 
21/22  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.11.2021, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:0  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.03.2021, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:1  (1:1) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 27.10.2019, ob 10.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
18/19  16.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 12.30  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
18/19  3.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.11.2018, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 2:0  (2:0) 
17/18  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:0) 
17/18  1.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 1:3  (1:2) 
16/17  17.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 17.03.2017, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Bravo 0:0  (0:0) 
16/17  4.krog  ŠPL naravna trava, 27.08.2016, ob 17.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
15/16  22.krog  Dob, NK Dob, 02.04.2016, ob 12.00  - Bravo 0:2  (0:0) 
15/16  7.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 07.10.2015, ob 13.00  - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
14/15  23.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 11.04.2015, ob 13.00  - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:1) 
14/15  8.krog  Ljubljana Bežigrad, Jama - umetna trava, 13.09.2014, ob 17.30  - Bravo 1:6  (0:3) 
13/14  18.krog  Ljubljana, Jama, umetna trava, 30.11.2013, ob 13.00  - Bravo 1:2  (1:0) 
13/14  3.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 17.08.2013, ob 18.30  - Olimpija Ljubljana 0:4  (0:2) 
12/13  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 17.03.2013, ob 15.00  - Bravo 0:1  (0:0) 
12/13  3.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - Olimpija Ljubljana 2:1  (0:1) 
11/12  19.krog  Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 10.03.2012, ob 14.00  - Bravo 3:1  (3:0) 
11/12  4.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 14.09.2011, ob 17.00  - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 
10/11  20.krog  Ljubljana, ŠPL, 19.03.2011, ob 15.00  - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
10/11  5.krog  Ljubljana, Jama za Bežigradom, 04.09.2010, ob 17.00  - Bravo 3:0  (1:0) 

25. krog
Maribor 3 : 2 Domžale
Kalcer Radomlje 0 : 4 Krka
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
Aluminij 2 : 4 Mura
Tabor Sežana 1 : 3 Rudar Velenje Korektbau
Koper 0 : 1 Nafta 1903
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 A2S Celje
Gorica 0 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA