24. krog |   |  06.04.2024

Bravo Mastercard

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
Z
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
P
A2S Celje 6 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 0 : 0 Domžale
N
Nafta 1903 1 : 1 Bravo Mastercard
P
Rudar Velenje Korektbau 4 : 0 Bravo Mastercard
Aluminij
P
Koper 3 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 A2S Celje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 25 11 7 7 51
Aluminij 25 7 7 11 41
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 11 6 2 3 26
Aluminij 11 3 2 6 19
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 14 5 5 4 25
Aluminij 14 4 5 5 22



Vse medsebojne tekme

23/24  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 24.09.2023, ob 16.00  Aluminij - Bravo 0:3  (0:3) 
22/23  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.02.2023, ob 13.30  Nova KBM Aluminij - Bravo 3:0  (1:0) 
22/23  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 17.08.2022, ob 17.00  Bravo Mastercard - Aluminij 2:1  (1:0) 
21/22  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 15.00  Nova KBM Aluminij - Bravo 3:4  (0:2) 
21/22  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 29.08.2021, ob 13.00  Bravo Mastercard - Aluminij 1:4  (0:1) 
20/21  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2020, ob 16.30  Aluminij - Bravo 2:2  (1:2) 
19/20  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Bravo 1:2  (0:2) 
18/19  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.04.2019, ob 12.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:1) 
18/19  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.09.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Aluminij 6:1  (2:1) 
17/18  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.09.2017, ob 16.30  Aluminij - Bravo 1:0  (0:0) 
16/17  20.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (0:0) 
16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 24.09.2016, ob 16.00  Aluminij - Bravo 1:4  (0:2) 
15/16  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 15.05.2016, ob 17.00  - Bravo 2:2  (1:0) 
15/16  13.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 28.10.2015, ob 13.00  - Aluminij 2:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00  - Aluminij 3:1  (2:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2014, ob 15.30  - Bravo 3:1  (0:0) 
13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - Bravo 1:3  (1:0) 
13/14  13.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.10.2013, ob 14.30  - Aluminij 1:3  (0:0) 
12/13  28.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 01.06.2013, ob 13.00  - Aluminij 0:0  (0:0) 
12/13  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.11.2012, ob 14.00  - Bravo 3:3  (2:0) 
11/12  28.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 10.06.2012, ob 17.00  - Aluminij 2:4  (1:2) 
11/12  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.11.2011, ob 14.00  - Bravo 0:0  (0:0) 
10/11  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.04.2011, ob 13.00  - Bravo 1:0  (0:0) 
10/11  10.krog  Ljubljana, ŠPL, 16.10.2010, ob 16.00  - Aluminij 3:3  (1:1) 

24. krog
A2S Celje  :  Brinje Grosuplje
Krka  :  Gorica
Mura  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Aluminij
Domžale  :  Olimpija Ljubljana
Nafta 1903  :  Maribor
Rudar Velenje Korektbau  :  Koper
Ilirija Extra-Lux  :  Tabor Sežana

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA