23. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  30.03.2024

Koper

  :  

Ilirija Extra-Lux


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
Z
Koper 3 : 2 Aluminij
P
Kalcer Radomlje 4 : 2 Koper
N
Koper 1 : 1 Gorica
N
Koper 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Krka 2 : 1 Koper
Ilirija Extra-Lux
Z
Kalcer Radomlje 0 : 4 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 0 Gorica
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Krka
P
Ilirija Extra-Lux 3 : 7 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 11 6 3 2 26
ND Ilirija 11 2 3 6 16
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 5 4 1 0 14
ND Ilirija 5 0 1 4 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 6 2 2 2 12
ND Ilirija 6 2 2 2 9



Vse medsebojne tekme

23/24  8.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.09.2023, ob 11.00  Ilirija Extra-Lux - Koper 2:2  (0:2) 
22/23  20.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.04.2023, ob 16.30  Ilirija Extra-Lux - Koper 0:0  (0:0) 
22/23  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 18.30  Koper - ND Ilirija 1:1  (1:1) 
21/22  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.11.2021, ob 16.00  Koper - ND Ilirija 3:2  (1:2) 
21/22  2.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 12.00  Ilirija Extra-Lux - Koper 4:2  (2:0) 
20/21  4.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 16.30  Ilirija Extra-Lux - Koper 1:3  (1:2) 
19/20  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.10.2019, ob 16.00  Koper - ND Ilirija 2:0  (0:0) 
14/15  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 16.00  - ND Ilirija 3:1  (2:0) 
14/15  5.krog  Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 17.30  - Koper 0:4  (0:3) 
13/14  30.krog  Ljubljana, Športni park Ilirija, 01.06.2014, ob 13.00  - Koper 2:1  (2:1) 
13/14  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 14.00  - ND Ilirija 5:3  (2:0) 

23. krog
Tabor Sežana  :  A2S Celje
Koper  :  Ilirija Extra-Lux
Maribor  :  Rudar Velenje Korektbau
Olimpija Ljubljana  :  Nafta 1903
Aluminij  :  Domžale
Kalcer Radomlje  :  Bravo Mastercard
Gorica  :  Mura
Brinje Grosuplje  :  Krka

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA