21. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  11.03.2024 ob 15.00  | Prenos: Stream nzs.si

Brinje Grosuplje

  :  

Bravo Mastercard


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
Z
Rudar Velenje Korektbau 2 : 7 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Tabor Sežana 0 : 1 Brinje Grosuplje
N
Koper 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 1 Maribor
Bravo Mastercard
Z
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
P
A2S Celje 6 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 0 : 0 Domžale
N
Nafta 1903 1 : 1 Bravo Mastercard
P
Rudar Velenje Korektbau 4 : 0 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 6 5 1 0 11
Bravo 6 0 1 5 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 2 0 0 3
Bravo 2 0 0 2 0
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 4 3 1 0 8
Bravo 4 0 1 3 3



Vse medsebojne tekme

23/24  6.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 06.09.2023, ob 18.00  Bravo Mastercard - NK Brinje-Grosuplje 1:3  (0:1) 
22/23  18.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 12.03.2023, ob 15.30  Brinje Grosuplje - Bravo 2:0  (1:0) 
22/23  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 27.08.2022, ob 17.00  Bravo Mastercard - NK Brinje-Grosuplje 1:2  (1:2) 
21/22  24.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Bravo 1:0  (0:0) 
21/22  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 31.10.2021, ob 13.00  Bravo Mastercard - NK Brinje-Grosuplje 1:1  (0:1) 
20/21  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 23.08.2020, ob 15.00  Bravo - NK Brinje-Grosuplje 0:2  (0:1) 

21. krog
Koper  :  A2S Celje
Aluminij  :  Rudar Velenje Korektbau
Gorica  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje  :  Nafta 1903
Maribor  :  Tabor Sežana
Brinje Grosuplje  :  Bravo Mastercard
Krka  :  Mura

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA