20. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  03.03.2024 ob 14.00

A2S Celje

  :  

Mura


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
Z
A2S Celje 6 : 0 Bravo Mastercard
P
Olimpija Ljubljana 4 : 0 A2S Celje
Z
A2S Celje 1 : 0 Domžale
P
Aluminij 2 : 0 A2S Celje
Z
A2S Celje 6 : 0 Nafta 1903
Mura
P
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
N
Domžale 2 : 2 Mura
Z
Mura 4 : 0 Nafta 1903
Z
Rudar Velenje Korektbau 4 : 5 Mura
Z
Ilirija Extra-Lux 3 : 7 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 11 3 6 2 18
Mura 11 2 6 3 16
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 5 3 2 0 9
Mura 5 0 2 3 4
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 0 4 2 9
Mura 6 2 4 0 12



Vse medsebojne tekme

23/24  5.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.08.2023, ob 17.30  Mura - Celje 1:1  (1:1) 
22/23  17.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.03.2023, ob 14.30  Mura - Celje 1:1  (0:1) 
22/23  4.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 21.08.2022, ob 13.30  A2S Celje - Mura 1:1  (1:1) 
21/22  23.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 05.05.2022, ob 17.00  Mura - Celje 4:4  (1:2) 
21/22  10.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 01.12.2021, ob 13.00  A2S Celje - Mura 1:1  (1:0) 
20/21  8.krog  Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 03.10.2020, ob 13.00  A2S Celje - Mura 2:1  (0:1) 
19/20  11.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 26.10.2019, ob 15.00  Mura - Celje 2:1  (0:1) 
18/19  19.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.04.2019, ob 17.30  Mura - Celje 2:0  (0:0) 
18/19  6.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 15.09.2018, ob 16.00  VOC Celje - Mura 2:1  (0:1) 
17/18  19.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 31.03.2018, ob 13.00  VOC Celje - Mura 3:0  (2:0) 
17/18  6.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 16.09.2017, ob 16.00  Mura - Celje 2:2  (2:1) 

20. krog
Domžale  :  Brinje Grosuplje
Koper  :  Maribor
Rudar Velenje Korektbau  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Krka
A2S Celje  :  Mura
Ilirija Extra-Lux  :  Aluminij
Tabor Sežana  :  Olimpija Ljubljana
Nafta 1903  :  Gorica

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA