20. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  03.03.2024 ob 14.00

A2S Celje

1 : 1

Mura


Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Pečarič Luka (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
P
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 A2S Celje
Z
A2S Celje 4 : 0 Brinje Grosuplje
Z
A2S Celje 5 : 2 Krka
Z
Koper 2 : 3 A2S Celje
N
A2S Celje 1 : 1 Mura
Mura
Z
Aluminij 2 : 4 Mura
Z
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 1 : 4 Mura
P
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Krka 0 : 3 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 12 3 7 2 19
Mura 12 2 7 3 17
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 3 3 0 10
Mura 6 0 3 3 5
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 6 0 4 2 9
Mura 6 2 4 0 12



Vse medsebojne tekme

23/24  20.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 03.03.2024, ob 14.00  A2S Celje - Mura 1:1  (1:1) 
23/24  5.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.08.2023, ob 17.30  Mura - Celje 1:1  (1:1) 
22/23  17.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.03.2023, ob 14.30  Mura - Celje 1:1  (0:1) 
22/23  4.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 21.08.2022, ob 13.30  A2S Celje - Mura 1:1  (1:1) 
21/22  23.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 05.05.2022, ob 17.00  Mura - Celje 4:4  (1:2) 
21/22  10.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 01.12.2021, ob 13.00  A2S Celje - Mura 1:1  (1:0) 
20/21  8.krog  Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 03.10.2020, ob 13.00  A2S Celje - Mura 2:1  (0:1) 
19/20  11.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 26.10.2019, ob 15.00  Mura - Celje 2:1  (0:1) 
18/19  19.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.04.2019, ob 17.30  Mura - Celje 2:0  (0:0) 
18/19  6.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 15.09.2018, ob 16.00  VOC Celje - Mura 2:1  (0:1) 
17/18  19.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 31.03.2018, ob 13.00  VOC Celje - Mura 3:0  (2:0) 
17/18  6.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 16.09.2017, ob 16.00  Mura - Celje 2:2  (2:1) 

20. krog
Domžale 2 : 1 Brinje Grosuplje
Koper 2 : 2 Maribor
Rudar Velenje Korektbau 1 : 2 Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard 1 : 0 Krka
Ilirija Extra-Lux 3 : 3 Aluminij
A2S Celje 1 : 1 Mura
Tabor Sežana 2 : 2 Olimpija Ljubljana
Nafta 1903 2 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA