13. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  05.03.2024 ob 20.00

ŽNK Radomlje Medex

2 : 0

Krim


Sodniki: Gyergyek Miha (glavni sodnik), Kunavar Martin (1. pomoč), Ponjević Patrik (2. pomoč)
Delegat: Sedić Suvad
Št. gledalcev: 20
ŽNK Radomlje Medex
1 Žana Galjot V
2 Lara Volavšek
4 Ula Osolnik
6 Nika Slapnik
7 Anamarija Močnik
8 Taia Doles K
11 Ayla Skenderović
14 Taja Jakopič
15 Lana Tatarovac
18 Neža Žagar
20 Tajda Mujezinović


Rezervne igralke
12 Maša Erjavec V
3 Aneli Kutin Prešeren
10 Zala Zrim
13 Katja Urankar
16 Tijana Tišler

Krim
1 Manca Kavšek V
2 Lina Leben
3 Tisa Stjepanović
5 Neža Trost K
6 Sara Nadlučnik
7 Ana Makovec
8 Iza Kuralt Per
9 Anamarija Esther Škraba
10 Kiara Košir
11 Živa Srčnik
13 Anesa Hadžić


Rezervne igralke
16 Neja Makovec
18 Eva Markovič

Trener
Katarina Jagarinec

Trener
Žiga Grgasovič

Sodnik
Miha Gyergyek

Zadetki
Tajda Mujezinović 1 : 0 28'
Ula Osolnik 2 : 0 48'

Dogodki
Menjava Markovič /  Srčnik 55'
Menjava Kutin Prešeren /  Tatarovac 55'
Menjava Urankar /  Mujezinović 64'
Menjava Makovec /  Škraba 70'
Menjava Zrim /  Močnik 70'
Lara Volavšek 86'
Menjava Tišler /  Volavšek 88'

13. krog
ŽNK Radomlje Medex 2 : 0 Krim
ŽNK Radlje 12 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
ŽNK Aluminij 0 : 0 ŽNK Cerklje Ambrož team
Mons Claudius 0 : 0 ŽNK Žalec
ŽNK Mura Nona 4 : 0 Novogradnje MB Tabor
Primorje Gaia Naturelle 3 : 1 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Gažon 2 : 1 DNK Trbovlje

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA