9. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  04.11.2023 ob 11.00

ŽNK Radomlje Medex

1 : 1

ŽNK Radlje


Sodniki: Keserović Semir (glavni sodnik), Beširevič Elvin (1. pomoč), Janežič Matic (2. pomoč)
Delegat: Bojovič Miomir
Št. gledalcev: 70
ŽNK Radomlje Medex
12 Maruša Rupnik V
2 Lara Volavšek
3 Brina Omejec-Židan
4 Ula Osolnik
6 Nika Slapnik
7 Anamarija Močnik
8 Taia Doles K
10 Kaja Prelovšek
11 Ayla Skenderović
14 Taja Jakopič
20 Tajda Mujezinović


Rezervne igralke
1 Žana Galjot V
13 Katja Prelovšek
15 Lana Tatarovac
17 Alicija Brinovec
18 Nika Pirc

ŽNK Radlje
1 Lara Ber V
7 Zoja Šrot
8 Barbara Pšeničnik K
9 Laura Kure
10 Ajda Vita Kumer
11 Lana Lesjak
13 Sara Ilić
14 Žana Osvald
15 Špela Novoselec
15 Lana Novoselec
17 Ana Hojnik


Rezervne igralke
5 Maša Vračko
6 Lana Žvikart

Trener
Katarina Jagarinec

Trener
Bogdan Manfreda

Sodnik
Semir Keserović

Zadetki
Zoja Šrot 0 : 1 14'
Kaja Prelovšek 1 : 1 52'

Dogodki
Menjava Vračko /  Hojnik 26'
Lara Volavšek 29'
Menjava Galjot /  Rupnik 46'
Menjava Tatarovac /  Močnik 46'
Menjava Žvikart /  Osvald 62'
Menjava Pirc /  Slapnik 71'
Menjava Brinovec /  Jakopič 86'
Lana Novoselec 89'

9. krog
ŽNK Aluminij 0 : 8 Krim
ŽNK Žalec 0 : 8 ŽNK Cerklje Ambrož team
Primorje Gaia Naturelle 11 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
Mons Claudius 0 : 4 DNK Trbovlje
ŽNK Mura Nona 9 : 0 ŽNK Gažon
ŽNK Radomlje Medex 1 : 1 ŽNK Radlje
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 4 Novogradnje MB Tabor

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA