8. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT |  28.10.2023 ob 10.00

Krim

1 : 2

ŽNK Olimpija Ljubljana


Sodniki: Kern Jan (glavni sodnik), Fridl Jarc Job (1. pomoč), Trobec Miha (2. pomoč)
Delegat: Dasović Dragan
Št. gledalcev: 50
Krim
12 Manca Kavšek V
2 Lina Leben
3 Tisa Stjepanović
4 Neža Hvala
5 Neža Trost K
6 Sara Nadlučnik
7 Ana Makovec
8 Natalia Blagojević
10 Maja Marić
11 Živa Srčnik
13 Kiara Košir


Rezervne igralke
15 Iza Kuralt Per
16 Eva Zupan
17 Eva Markovič
19 Anesa Hadžić

ŽNK Olimpija Ljubljana
1 Erna Mahmutović V
4 Tijana Derajić
5 Eva Pirc
7 Sara Medić
8 Nadia Medić
14 Pika Lamovšek
16 Pia Zupančič
17 Maja Madon
19 Maša Šegatin
20 Lia Jasenc K
23 Naja Hasanić


Rezervne igralke
3 Nika Alina Lambergar
15 Nejla Kajtazović
18 Lana Barišić

Trener
Žiga Grgasovič

Trener
Robert Peternelj

Sodnik
Jan Kern

Zadetki
Maja Madon (11m) 0 : 1 69'
Neža Trost 1 : 1 81'
Maša Šegatin 1 : 2 86'

Dogodki
Menjava Lambergar /  Pirc 56'
Menjava Kuralt Per /  Makovec 72'
Menjava Barišić /  Lambergar 80'

8. krog
Krim 1 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Cerklje Ambrož team 0 : 1 ŽNK Radomlje Medex
ŽNK Radlje 1 : 1 ŽNK Mura Nona
ŽNK Gažon 0 : 2 Mons Claudius
DNK Trbovlje 1 : 1 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 14 ŽNK Aluminij
Novogradnje MB Tabor 9 : 0 ŽNK Žalec

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA