7. krog |  Bratonci, Igrišče Bratonci |  21.10.2023 ob 11.00

ŽNK Mura Nona

3 : 2

ŽNK Radomlje Medex


Sodniki: Utroša Aljaž (glavni sodnik), Škrban Kaja (1. pomoč), Gjerkeš Doroteja (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 70
ŽNK Mura Nona
1 Teja Truntič V
4 Ana Marija Kršljin Stojič
5 Nella Gjergjek
7 Hana Serec K
9 Lana Šernek
10 Nuša Škrobar
11 Lana Kavaš
13 Marij Branšperger
16 Deja Linhard
17 Katinka Skaza Pevnik
19 Dominika Pušenjak


Rezervne igralke
12 Glorija Štapek V
8 Eva Mia Pucko
18 Kaja Kralj
21 Alja Horvat
22 Angelina Brčerević

ŽNK Radomlje Medex
1 Žana Galjot V
2 Lara Volavšek
3 Brina Omejec-Židan
4 Ula Osolnik
6 Nika Slapnik
7 Anamarija Močnik
8 Taia Doles K
10 Kaja Prelovšek
11 Ayla Skenderović
14 Taja Jakopič
20 Tajda Mujezinović


Rezervne igralke
12 Maruša Rupnik V
5 Aneli Kutin Prešeren
13 Katja Urankar
16 Katja Prelovšek

Trener
Robert Berendijaš

Trener
Katarina Jagarinec

Sodnik
Aljaž Utroša

Zadetki
Taia Doles 0 : 1 6'
Ula Osolnik 0 : 2 19'
Nella Gjergjek 1 : 2 33'
Hana Serec 2 : 2 43'
Lana Šernek 3 : 2 78'

Dogodki
Menjava Kralj /  Linhard 24'
Menjava Urankar /  Močnik 52'
Menjava Brčerević /  Branšperger 59'
Ana Marija Kršljin Stojič 69'
Hana Serec 71'
Nuša Škrobar 73'
Menjava Kutin Prešeren /  Slapnik 74'
Menjava Rupnik /  Galjot 80'
Brina Omejec-Židan 82'
Tajda Mujezinović 85'
Taja Jakopič 87'
Menjava Prelovšek /  Prelovšek 90'
Menjava Pucko /  Skaza Pevnik 91'

7. krog
ŽNK Žalec 0 : 2 Krim
ŽNK Olimpija Ljubljana 25 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
ŽNK Mura Nona 3 : 2 ŽNK Radomlje Medex
Mons Claudius 0 : 2 ŽNK Radlje
ŽNK Aluminij 2 : 3 DNK Trbovlje
Primorje Gaia Naturelle 6 : 0 ŽNK Gažon
Novogradnje MB Tabor 1 : 6 ŽNK Cerklje Ambrož team

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA