7. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  21.10.2023 ob 11.00

ŽNK Olimpija Ljubljana

25 : 0

ŽNK Goričko Stanjevci


Sodniki: Kern Jan (glavni sodnik), Gerjol Polona (1. pomoč), Beširevič Elvin (2. pomoč)
Delegat: Bojovič Miomir
Št. gledalcev: 50
ŽNK Olimpija Ljubljana
1 Erna Mahmutović V
6 Tanja Vukman
7 Sara Medić
8 Nadia Medić
9 Lia Jasenc K
10 Nejla Kajtazović
14 Pika Lamovšek
16 Pia Zupančič
17 Neja Selan
19 Maša Šegatin
23 Naja Hasanić


Rezervne igralke
2 Ema Smrajc
4 Maja Miljuš
5 Eva Pirc
15 Julija Žuraj

ŽNK Goričko Stanjevci
1 Nina Časar V
4 Aneja Bedič
10 Nena Časar
13 Lia Špilak
16 Saša Felkar
19 Zoja Sukič K
29 Katja Vukosavljević
35 Lazar Lana
37 Lana Ficko
50 Pia Celec
52 Zara Sukič


Rezervne igralke
3 Anamari Lutar
36 Nina Bedič

Trener
Robert Peternelj

Trener
Bojan Sukič

Sodnik
Jan Kern

Zadetki
Pia Zupančič 1 : 0 1'
Neja Selan 2 : 0 8'
Sara Medić 3 : 0 10'
Pika Lamovšek 4 : 0 14'
Sara Medić 5 : 0 15'
Pia Zupančič 6 : 0 19'
Pika Lamovšek 7 : 0 22'
Neja Selan 8 : 0 24'
Pika Lamovšek 9 : 0 25'
Pika Lamovšek 10 : 0 29'
Pia Zupančič 11 : 0 30'
Tanja Vukman 12 : 0 36'
Pika Lamovšek 13 : 0 48'
Neja Selan 14 : 0 55'
Tanja Vukman 15 : 0 57'
Neja Selan 16 : 0 64'
Sara Medić 17 : 0 66'
Nejla Kajtazović 18 : 0 68'
Neja Selan 19 : 0 74'
Sara Medić 20 : 0 77'
Neja Selan 21 : 0 79'
Maša Šegatin 22 : 0 80'
Maša Šegatin 23 : 0 85'
Tanja Vukman 24 : 0 87'
Nejla Kajtazović 25 : 0 89'

Dogodki
Menjava Bedič /  Časar 46'
Menjava Žuraj /  Zupančič 54'
Menjava Pirc /  Lamovšek 54'
Menjava Lutar /  Bedič 59'
Pia Celec 79'

7. krog
ŽNK Žalec 0 : 2 Krim
ŽNK Olimpija Ljubljana 25 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
ŽNK Mura Nona 3 : 2 ŽNK Radomlje Medex
Mons Claudius 0 : 2 ŽNK Radlje
ŽNK Aluminij 2 : 3 DNK Trbovlje
Primorje Gaia Naturelle 6 : 0 ŽNK Gažon
Novogradnje MB Tabor 1 : 6 ŽNK Cerklje Ambrož team

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA