15. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  28.10.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Fužinar SIJ Ravne Systems

0 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 70
Fužinar SIJ Ravne Systems
13 Tilen Marčič V
4 Luka Verbič
8 Matija Carl
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
18 Cene Kitek
19 Razvan Andrei Morariu
21 Kristjan Irmančnik
22 Din Gutić
23 Matevž Turkuš K
24 Anže Turičnik


Rezervni igralci
88 Marko Deronja V
5 Martin Hovnik
7 Murat Bajraj
9 Deen Adrović
17 Nik Krebs
20 Mario Kvesić
73 Adin Jahić

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
4 Ivan Težački
5 Gašper Vodeb
7 Maksimiljan Zorman
8 Filip Kosić
10 Luka Pihler
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
47 Alan Kaučič
88 Marin Rantaša
99 Robert Čakš


Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
6 Gal Dvoršak
9 Adis Emruli
17 Tian Kosi
19 Denis Leban
21 Amadej Trbežnik
27 Nejc Slokan
29 Jan Bruno Kralj
77 Staš Popijal

Trener
Anton Tomažič

Trener
Damjan Gajser

Sodnik
Blaž Bezjak

Zadetki
Ivan Težački 0 : 1 19'

Dogodki
Luka Sočič 35'
Vito Štrakl 42'
Menjava Hovnik /  Turičnik 58'
Menjava Bajraj /  Carl 58'
Menjava Kralj /  Kosić 64'
Razvan Andrei Morariu 67'
Menjava Kvesić /  Morariu 68'
Menjava Emruli /  Čakš 73'
Menjava Dvoršak /  Rantaša 78'
Menjava Adrović /  Gaberšek Rotovnik 81'

15. krog
Jadran Dekani 3 : 1 Triglav Kranj
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 3 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 2 : 1 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
Dravinja 0 : 1 Nafta 1903
Krka 4 : 5 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA