18. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  16.03.2024 ob 15.00

Kety Emmi&Impol Bistrica

9 : 0

Aluvar Beltinci


Sodniki: Sagadin Gašper (glavni sodnik), Kramberger Nejc (1. pomoč), Pišek Rok (2. pomoč)
Delegat: Kusič Gojko
Št. gledalcev: 120
Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Mai Tratenšek V
3 Tarik Muminović
5 Kristjan Rebernik
6 Jaka Veranič
8 Nikola Delić
9 Bor Vantur K
10 Patrik Papotnik
17 Lan Sentič
22 Arnel Kuntner Taraj
26 Gašper Sevšek
30 Ismail Iseni


Rezervni igralci
99 Jaša Slavinec V
7 Jan Očko
15 Aljaž Berdnik
18 Jan Glogovšek
20 Jakob Ostruh
31 Tim Hvalič
77 Aljaž Mraz

Aluvar Beltinci
1 Viktor Pavlin V
5 Niko Bojnec K
6 Grega Tratnjek
7 Tristan Rantaša
9 Vasja Ščančar
10 Jakob Cigüt
11 Alan Baranja
15 Jure Wolf
19 Andrej Antolin
20 Tomaž Horvat
21 Mai Stojko


Rezervni igralci
12 Aleks Sobočan V
8 Manuel Kramar
14 Nejc Rogan
117 Luka Kerčmar

Trener
Luka Ornik

Trener
Nuša Ladinek

Sodnik
Gašper Sagadin

Zadetki
Arnel Kuntner Taraj 1 : 0 4'
Ismail Iseni 2 : 0 8'
Niko Bojnec (ag) 3 : 0 26'
Arnel Kuntner Taraj 4 : 0 29'
Jaka Veranič (11m) 5 : 0 31'
Arnel Kuntner Taraj 6 : 0 42'
Ismail Iseni 7 : 0 49'
Tim Hvalič 8 : 0 61'
Jaka Veranič 9 : 0 75'

Dogodki
Alan Baranja 11'
Menjava Ostruh /  Vantur 41'
Menjava Berdnik /  Muminović 47'
Menjava Mraz /  Delić 47'
Menjava Rogan /  Baranja 48'
Menjava Glogovšek /  Rebernik 52'
Menjava Hvalič /  Kuntner Taraj 52'
Menjava Kramar  /  Antolin 55'

18. krog
Novogradnje MB Tabor 5 : 1 Miklavž
Veržej Sparta Slatina 1 : 4 Drava
Nafta 1903 3 : 0 Rudar Velenje
Kety Emmi&Impol Bistrica 9 : 0 Aluvar Beltinci
Šampion ZEUS 3 : 1 Krško

LESTVICA
1 Kety Emmi&Impol Bistrica 26 64
2 Nafta 1903 27 61
3 Krško 26 52
4 Novogradnje MB Tabor 27 43
5 Rudar Velenje 26 37
6 Veržej Sparta Slatina 26 32
7 Šampion ZEUS 26 32
8 Aluvar Beltinci 26 23
9 Miklavž 26 16
10 Drava 26 15

STRELCI
1. Gašper Faktor 25
2. Miha Šarkezi 21
Miha Kokaš 21
4. Ismail Iseni 19
5. Svit Medved 18
6. Arnel Kuntner Taraj 15
Nik Hočevar 15
8. Vid Čeč 13
9. Valentin Vukovič Kosi 12
Patrik Papotnik 12
11. Nardi Përzhaku 10
Nik Lubas 10
13. Tim Hvalič 9
14. Alen Balažic 8
Nik Marušič 8
Amel Dulić 8
Viktor Becze 8
18. Timotej Kocbek 7
Tjaš Klemenčič Florjanc 7
Nino Strnad 7

DELI NA