10. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  01.10.2022 ob 15.30

Primorje

2 : 2

Krka


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 200
Primorje
32 Kristian Boglić V
2 Miha Dobnikar
4 Borna Proleta
8 Marko Nunić
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
13 Matic Paljk
14 Luka Badžim K
17 Tomislav Valentić
18 Tarik Čandić
23 Artur Sagitov


Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
3 Maj Fogec
5 Kris Kolar Leban
6 Robin Zanjko
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
10 Amel Džuzdanović
19 Toni Lun Bončina
21 Nik Jermol

Krka
22 Toni Šušković V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
11 Matic Marcius
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
25 Jan Đapo
28 Kristijan Blaževski


Rezervni igralci
31 Tim Kruljac V
7 Tilen Kovačič
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
12 Luka Jakopović
18 Ivan Horvat
34 Rene Prodanović
55 Matej Potokar

Trener
Milan Anđelković

Trener
Aleksander Bracović

Sodnik
Bojan Tkalčič

Zadetki
Matic Zavnik 1 : 0 12'
Matic Marcius 1 : 1 13'
Dino Kapitanović 1 : 2 70'
Mark Gulič 2 : 2 78'

Dogodki
Tarik Čandić 35'
Kristijan Blaževski 43'
Menjava Gulič /  Nunić 58'
Menjava Horvat /  Đapo 62'
Menjava Demirović /  Čandić 73'
Menjava Bončina /  Sagitov 73'
Menjava Potokar /  Marcius 83'
Menjava Prodanović /  Blaževski 83'
Menjava Jermol /  Zavnik 87'

10. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Nafta 1903
Roltek Dob 1 : 4 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 3 : 5 Krško
Primorje 2 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 2 Aluminij
Rudar Velenje 0 : 2 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 1 Rogaška
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Brinje Grosuplje 18 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Krško 18 15

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA