10. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  01.10.2022 ob 15.30

Fužinar Vzajemci

2 : 1

Nafta 1903


Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 200
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković


Rezervni igralci
1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő


Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh

Trener
Simon Oblak

Trener
Gabor Boer

Sodnik
Uroš Rađević

Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21'
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54'
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73'

Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44'
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46'
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46'
Marsel Stare 51'
László Papp 54'
Menjava Drk /  Florjanc 60'
Menjava Brkić /  Szabó 60'
Olivér Dinnyés 65'
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68'
Menjava Krebs /  Grešovnik 72'
Menjava Čavara /  Stare 78'
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78'
Ion Ibrian 85'
Menjava Krevh /  Pesjak 90'
Menjava Vukolić /  Ibrian 93'
Tilen Marčič 93'

10. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Nafta 1903
Roltek Dob 1 : 4 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 3 : 5 Krško
Primorje 2 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 2 Aluminij
Rudar Velenje 0 : 2 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 1 Rogaška
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Brinje Grosuplje 18 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Krško 18 15

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA