9. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  23.09.2022 ob 20.00

Nafta 1903

2 : 0

Triglav Kranj


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 250
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta K
11 Dominik Drk
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő


Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej

Triglav Kranj
54 Luka Čadež V
2 Jaka Zupan
3 Luka Brkić K
4 Veron Šalja
6 Nejc Skok Jekovec
11 Mark Čeh
17 Oliver Kregar
19 Luka Vuković
22 Dohyun Kim
31 Belmin Bobarić
33 Janko Ivetić


Rezervni igralci
1 Anej Mrežar V
7 Adam Jakupovič
16 Gal Schweiger
20 Matevž Matko
21 Jaroš Čadež
41 Tim Gašperin
76 Martin Magister
77 Stefan Petrović

Trener
Gabor Boer

Trener
Safet Hadžič

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Barnabás László Fehér 1 : 0 29'
Marsel Stare 2 : 0 33'

Dogodki
Dávid Zoltán Gergő 5'
Menjava Jakupovič /  Skok Jekovec 46'
Belmin Bobarić 52'
Barnabás László Fehér 54'
Mark Čeh 56'
Janko Ivetić 58'
Menjava Sulejmanović /  Stare 60'
Menjava Čavara /  Fehér 60'
Menjava Petrović /  Vuković 62'
Menjava Čadež /  Bobarić 70'
Menjava Novinič /  Drk 73'
Menjava Plej /  Haljeta 87'
Menjava Urh /  Szabó 87'

9. krog
Aluminij 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Krka 3 : 1 Vitanest Bilje
Nafta 1903 2 : 0 Triglav Kranj
Primorje 2 : 2 Rudar Velenje
Ilirija 1911 0 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Brinje Grosuplje 2 : 3 Fužinar Vzajemci
Krško  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA