4. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  19.08.2022 ob 20.00

Nafta 1903

3 : 0

Ilirija 1911


Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik), Dedić Elmedin (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 450
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Blaž Urh
8 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
11 Dominik Drk
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
70 Žan Florjanc
88 László Papp
92 Stjepan Igrec


Rezervni igralci
22 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
7 Dragan Brkić
13 Barnabás László Fehér
14 Mitja Novinič
21 Mirsad Sulejmanović
25 Safet Jahić
28 Marko Josip Čavara
95 Dávid Zoltán Gergő

Ilirija 1911
1 Elvis Džafić V
2 Tibor Gorenc Stankovič
4 Marko Klemenčič
5 Dominik Ivkič
6 Matteo Tomiček
8 Marko Brkić
9 Dejan Djermanović K
10 Lan Piskule
19 Tomaž Kepic
22 Marko Huč
24 Tilen Mlakar


Rezervni igralci
12 Žan Malnar V
7 Mark Golob
14 Žiga Urtelj
15 Žan Bracovič
17 Žiga Slaviček
23 Črt Rotar
25 Boris Bošnjović

Trener
Gabor Boer

Trener
Goran Stanković

Sodnik
Uroš Rađević

Zadetki
Bence Szabó 1 : 0 21'
Dragan Brkić 2 : 0 86'
Dragan Brkić 3 : 0 87'

Dogodki
Žan Florjanc 30'
László Papp 43'
Menjava Zoltán Gergő /  Urh 46'
Menjava Brkić /  Stare 46'
Menjava Sulejmanović /  Igrec 46'
Menjava Golob /  Piskule 51'
Marko Brkić 53'
Menjava Dinnyés /  Drk 58'
Stjepan Oštrek 68'
Tibor Gorenc Stankovič 74'
Nermin Haljeta 74'
Menjava Slaviček /  Brkić 75'
Menjava Fehér /  Haljeta 75'
Mark Golob 76'
Žan Kumer 84'
Menjava Bracovič /  Djermanović 88'
Menjava Bošnjović /  Huč 88'

4. krog
Nafta 1903 3 : 0 Ilirija 1911
Triglav Kranj 2 : 2 Krško
Fužinar Vzajemci 1 : 3 Krka
Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 0 Primorje eMundia
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 4 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 2 : 2 Roltek Dob
Brinje Grosuplje 0 : 1 Rogaška
Rudar Velenje 0 : 1 Aluminij

LESTVICA
1 Aluminij 22 47
2 Rogaška 21 46
3 Krka 22 42
4 Ilirija 1911 21 38
5 Beltinci Klima Tratnjek 22 33
6 Vitanest Bilje 22 31
7 Nafta 1903 22 29
8 Fužinar Vzajemci 20 27
9 Primorje eMundia 22 27
10 Rudar Velenje 22 26
11 Kety Emmi&Impol Bistrica 22 25
12 Brinje Grosuplje 22 24
13 Triglav Kranj 22 24
14 Jadran Dekani 22 23
15 Roltek Dob 22 19
16 Krško 22 16

STRELCI
1. Matej Poplatnik 16
2. Nik Marinšek 14
3. Bamba Susso 13
4. Dino Kapitanović 10
5. Nejc Gradišar 9
Gal Grobelnik 9
Gašper Černe 9
8. Dejan Djermanović 8
9. Chris Cener 7
Anel Hajrić 7
Stjepan Oštrek 7
Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
14. Filip Kosić 6
Tai Matea Panić 6
Jaša Martinčič 6
Jan Štrukelj 6
Miloš Gordić 6
19. Daniel Mikolaj Skiba 5
Stjepan Igrec 5

DELI NA