1. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  29.07.2022 ob 18.00  | Prenos: Sportklub 1

Beltinci Klima Tratnjek

2 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Horvat Denis (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 400
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
4 Ivan Ptiček
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
9 Adis Emruli
17 Filip Kosi
19 Gal Grobelnik
21 Tilen Ščernjavič
23 Luka Sočič
47 Alan Kaučič
77 Žan Žaler


Rezervni igralci
56 Dušan Gyergyek V
5 Žan Vidovič
6 Angelo Timotej Rec
10 Luka Hren
11 Vito Mörec
18 Blaž Baligač
27 Luka Hari
29 Jan Bruno Kralj

Rudar Velenje
1 Tomer Haran V
3 Vincent Russell Borden
7 Denis Tubić
8 Filip Kosić
11 Brian Sousa Saramago
12 Juraj Spudić
18 Omar Kočar
20 Sampson Boampong Wirekoh
25 Gašper Hrovat K
26 Stefan Kladar
29 Marin Karabatić


Rezervni igralci
22 Kristijan Sekulić V
4 Luka Verbič
5 Vinko Bićanić
10 Sandro Jovanović
15 Giuseppe Barone
17 Amadej Vošnjak
24 Urh Gaber Majcenovič
77 Boško Bošković
97 Armin Kahvedžić

Trener
Damjan Gajser

Trener
Simon Dvoršak

Sodnik
Bojan Tkalčič

Zadetki
Adis Emruli 1 : 0 59'
Gal Grobelnik 2 : 0 63'

Dogodki
Menjava Jovanović /  Wirekoh 46'
Stefan Kladar 50'
Menjava Majcenovič /  Hrovat 56'
Adis Emruli 59'
Stefan Kladar 61'
Menjava Bićanić /  Sousa Saramago 69'
Menjava Bošković /  Spudić 69'
Menjava Vošnjak /  Tubić 71'
Luka Sočič 71'
Tilen Ščernjavič 73'
Menjava Mörec /  Grobelnik 77'
Menjava Kralj /  Kosi 77'
Menjava Hren /  Zorman 82'
Menjava Rec /  Kaučič 90'

1. krog
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Rudar Velenje
Krka 4 : 1 Brinje Grosuplje
Krško 1 : 3 Aluminij
Jadran Dekani 0 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Roltek Dob 3 : 1 Fužinar Vzajemci
Primorje 0 : 3 Nafta 1903
Vitanest Bilje 2 : 0 Triglav Kranj
Ilirija 1911 0 : 0 Rogaška

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA