7. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT |  10.10.2021 ob 18.00

Krim

0 : 9

ŽNK Radomlje


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Škrban Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Sedić Suvad
Št. gledalcev: 45
Krim
1 Katarina Rogelj V
2 Maša Černivšek
3 Ester Urek
5 Nika Krajnc
7 Mia Olič
8 Kristina Grujić
10 Erisa Šabanaj
15 Ema Erman K
17 NIka Đura
18 Kristina Špegar
22 Ana Čop


Rezervne igralke
13 Tina Pisek

ŽNK Radomlje
12 Živa Galjot V
6 Tija Vrhovnik
7 Maša Osojnik
8 Korina Lara Janež
10 Eva Vodušek K
13 Polona Petrač
14 Katarina Gadnik
17 Neli Hofman
20 Nina Mele
24 Margit Kosirnik
29 Maruša Jereb


Rezervne igralke
1 Maja Zajc V
4 Nina Sofia Mc Quarrie
11 Daša Dolenšek
15 Dairine Yahweh Skrnički Rovšek
16 Tajda Hlebec
21 Nea Podbevšek
99 Ana Černelič

Trener
Roman Putrih

Trener
Aljaž Gornik

Sodnik
Tjaša Misja

Zadetki
Neli Hofman 0 : 1 3'
Korina Lara Janež 0 : 2 9'
Tija Vrhovnik 0 : 3 17'
Korina Lara Janež 0 : 4 30'
Tija Vrhovnik 0 : 5 52'
Neli Hofman 0 : 6 53'
Ana Černelič 0 : 7 71'
Korina Lara Janež 0 : 8 78'
Korina Lara Janež 0 : 9 87'

Dogodki
Menjava Podbevšek /  Kosirnik 46'
Menjava Černelič /  Jereb 55'
Menjava Pisek /  Špegar 63'
Menjava Skrnički Rovšek /  Petrač 63'
Menjava Dolenšek /  Osojnik 65'
Menjava Hlebec /  Hofman 73'

7. krog
Primorje Gaia Naturelle 0 : 2 ŽNK Ljubljana
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 2 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Krim 0 : 9 ŽNK Radomlje
ŽNK Doxakey 0 : 2 ŽNK Cerklje

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 21 58
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 21 58
3 ŽNK Radomlje 21 39
4 ŽNK Ljubljana 21 39
5 ŽNK Cerklje 21 22
6 Primorje Gaia Naturelle 21 16
7 ŽNK Doxakey 21 15
8 Krim 21 3

STRELCI
1. Ana Milović 66
2. Zala Kuštrin 50
3. Špela Kolbl 45
4. Sara Makovec 25
Anja Eferl 25
Nika Pintarič 25
7. Mirjam Kastelec 22
8. Izabela Križaj 21
9. Kaja Korošec 20
10. Manja Rogan 18
11. Korina Lara Janež 15
12. Pamela Begić 13
13. Zara Kramžar 12
Barbara Kralj 12
Lucija Kos 12
Tina Paliska 12
17. Maša Osojnik 10
18. Ema Erman 9
Maja Dimitrijević 9
20. Anja Prša 8

DELI NA