18. krog |  Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka |  02.04.2022 ob 16.00

Arol Škofja Loka

  :  

Brinje Grosuplje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arol Škofja Loka
Z
Arol Škofja Loka 2 : 1 Svoboda Ljubljana
P
Brinje Grosuplje 4 : 0 Arol Škofja Loka
P
Tinex Šenčur 5 : 0 Arol Škofja Loka
N
Arol Škofja Loka 1 : 1 Sava Kranj
P
Eksist Žiri 1 : 0 Arol Škofja Loka
Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 2 : 2 TKK Tolmin
Z
Brinje Grosuplje 4 : 0 Arol Škofja Loka
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 4 : 0 Eksist Žiri
P
Fama Vipava 2 : 1 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Ločan Škofja Loka 2 0 0 2 1
Brinje Grosuplje 2 2 0 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Ločan Škofja Loka 1 0 0 1 1
Brinje Grosuplje 1 1 0 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Ločan Škofja Loka 1 0 0 1 0
Brinje Grosuplje 1 1 0 0 4



Vse medsebojne tekme

21/22  5.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 11.09.2021, ob 17.00  Brinje Grosuplje - AROL Škofja Loka 4:0  (0:0) 
20/21  2.krog  Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka, 23.08.2020, ob 17.00  Škofja Loka - Brinje Grosuplje 1:2  (1:0) 

18. krog
Arol Škofja Loka  :  Brinje Grosuplje
Tinex Šenčur  :  TKK Tolmin
Eksist Žiri  :  Slovan
Fama Vipava  :  Brda
Adria  :  Postojna
Šobec Lesce  :  Sava Kranj
Svoboda Ljubljana  :  Elta Izola

LESTVICA
1 Fama Vipava 6 16
2 TKK Tolmin 6 12
3 Tinex Šenčur 6 11
4 Elta Izola 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Brinje Grosuplje 6 9
7 Eksist Žiri 6 9
8 Brda 6 7
9 Adria 6 6
10 Svoboda Ljubljana 6 5
11 Postojna 6 4
12 Sava Kranj 6 4
13 Slovan 6 4
14 Arol Škofja Loka 5 4

STRELCI
1. Samo Kokalj 8
Grega Debenjak 8
3. Miha Kopatin 5
4. Domen Klančnik 4
Luka Hvasti 4
Kevin Tomšič 4
7. Tomaž Rodica 3
Boštjan Klepac 3
Alen Keranović 3
Tjaš Šifrar 3
Rok Mlakar 3
Ibrahim Arafat Mensah 3
Romario Cekaj 3
14. Pavle Siječo 2
Fils Wembolowa Yangala 2
Maj Šolaja 2
Matija Kalizan 2
Matej Čož 2
Din Zulić 2
Grega Rihtar 2

DELI NA