12. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT |  01.05.2021 ob 17.00

Brinje Grosuplje

5 : 1

Šobec Lesce


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Karmel Vidko (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Bohinc Matjaž
Št. gledalcev: 1
Brinje Grosuplje
12 Jan Jančigaj V
2 Adnan Abdić
3 Anže Šparovec
4 Matevž Hribar
7 Jernej Kočar
10 Florgent Rexhepi
11 Žan Hudin
14 Matic Sojer
16 Domen Klančnik
17 Kevin Tomšič
19 Rok Šporar K


Rezervni igralci
1 Nikola Cvijić V
5 Maj Božič
6 Klemen Štrancar
8 Lenart Lesar
15 Nejc Koler
20 Jan Mesec
24 Denis Boh

Šobec Lesce
1 Juš Rooss V
2 Sebastjan Bohinec
4 Boštjan Gaberšček
5 Matic Bertoncelj
6 Miha Kolenc
8 Miha Rozman K
9 Žan Černivec
13 Luka Škrlep
21 Gašper Lavtar
53 Nal Strajnar
99 Izidor Erazem Kamšek


Rezervni igralci
3 Jure Korent Vodnik
7 Maks Fister
11 Grega Rihtar
22 Matej Pernuš

Trener
Sanel Konjević

Trener
Andrej Jožef

Sodnik
Damjan Novarlić

Zadetki
Kevin Tomšič 1 : 0 24'
Kevin Tomšič 2 : 0 28'
Boštjan Gaberšček 2 : 1 35'
Lenart Lesar 3 : 1 77'
Jan Mesec 4 : 1 86'
Lenart Lesar 5 : 1 92'

Dogodki
Menjava Štrancar /  Rexhepi 13'
Menjava Mesec /  Kočar 46'
Miha Kolenc 55'
Menjava Fister /  Lavtar 58'
Menjava Božič /  Hribar 58'
Menjava Boh /  Hudin 58'
Menjava Rihtar /  Strajnar 67'
Menjava Lesar /  Tomšič 75'
Menjava Pernuš /  Černivec 80'
Menjava Korent Vodnik /  Kolenc 80'

12. krog
Adria 1 : 0 Svoboda Ljubljana
TKK Tolmin 1 : 1 Sava Kranj
Brinje Grosuplje 5 : 1 Šobec Lesce
Tinex Šenčur 3 : 0 Zagorje
Žiri 1 : 5 Elta Izola
Ilirija 1911 7 : 0 Arol Škofja Loka
Fama Vipava 1 : 0 Postojna

LESTVICA
1 Ilirija 1911 12 34
2 Elta Izola 12 26
3 Brinje Grosuplje 12 23
4 Postojna 12 22
5 Tinex Šenčur 12 21
6 Svoboda Ljubljana 12 21
7 Fama Vipava 12 19
8 TKK Tolmin 12 17
9 Adria 12 16
10 Sava Kranj 12 14
11 Arol Škofja Loka 12 11
12 Šobec Lesce 12 6
13 Žiri 12 5
14 Zagorje 12 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 10
3. Ladislav Stanko 9
Jaka Štromajer 9
Dejan Djermanović 9
6. Lan Piskule 7
7. Al Mahič 6
Tomaž Rodica 6
Samo Kokalj 6
Tilen Leban 6
Romario Cekaj 6
12. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Armin Pašić 5
Matej Žižmond 5
16. Nik Masten 4
Matic Povh 4
Ervin Jogić 4
Tine Kravanja 4
Kevin Tomšič 4

DELI NA