11. krog |  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1 |  01.05.2021 ob 12.00

Brinje Grosuplje

0 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik)
Delegat: Mohar Janez
Št. gledalcev:
Brinje Grosuplje
12 Timon Popelar V
3 Nik Trček
4 Tim Tomažon Beguš
5 David Petrušić
6 Jaka Nežmah
7 Žan Poljanšek
8 Jan Kovač
10 Zufer Shaini K
16 Ajdin Dergić
21 Boris Bošnjović
22 Jon Fridl Jarc


Rezervni igralci
1 Nedžad Kanurić V
11 Tim Kocjančič
13 Vid Gačnik
14 Lan Jerak
17 Nejc Močnik
19 Maj Udovč
20 Tilen Filipin

Olimpija Ljubljana
1 Maj Pavli V
2 Blaž Stopar
3 Maj Fogec
4 Rastko Marsenić K
6 Tarik Bagola
7 Edvin Suljanović
8 Svit Sešlar
11 Haris Sadiković
13 Nemanja Gavrić
15 Jon Jelerčič
18 Tristan Ciglar


Rezervni igralci
12 Jaka Grilj Miletič V
5 Mark Baruca
9 Toni Lun Bončina
10 Ognjen Bakić
14 Miha Kompan Breznik
16 Anej Kujović
17 Adrian Zeljković

Trener

Trener
Milan Anđelković

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki
Tristan Ciglar 0 : 1 21'
Svit Sešlar 0 : 2 89'

Dogodki
Maj Fogec 18'
Jon Fridl Jarc 32'
Tarik Bagola 39'
Menjava Bakić /  Suljanović 50'
Menjava Zeljković /  Gavrić 50'
Menjava Filipin /  Nežmah 57'
Rastko Marsenić 65'
Rastko Marsenić 67'
Menjava Bončina /  Ciglar 72'
Menjava Kompan Breznik /  Stopar 75'
Menjava Gačnik /  Poljanšek 77'
Menjava Kocjančič /  Petrušić 77'
Menjava Jerak /  Dergić 83'
Miha Kompan Breznik 83'
Ognjen Bakić 89'

11. krog
Aluminij 1 : 3 Maribor
Brinje Grosuplje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Drava Ptuj 4 : 0 Gorica
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Kalcer Radomlje
Domžale 4 : 0 A2S Celje
Koper 0 : 0 Triglav Kranj
Bravo Mastercard 2 : 3 Mura

LESTVICA
1 Domžale 12 29
2 Maribor 12 27
3 Olimpija Ljubljana 12 25
4 Kalcer Radomlje 12 21
5 Triglav Kranj 12 19
6 Ilirija Extra-Lux 12 19
7 Koper 12 17
8 Mura 12 16
9 A2S Celje 12 15
10 Aluminij 12 13
11 Brinje Grosuplje 12 13
12 Bravo Mastercard 12 11
13 Drava Ptuj 12 8
14 Gorica 12 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 7
Gašper Černe 7
Nick Perc 7
5. Alen Čaušević 6
6. Tai Mateo Panić 5
Tom Kljun 5
Emir Saitoski 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
13. Kristian Resanovič Kvas 4
Damis Šabić 4
Vito Štrakl 4
Nik Erhatič 4
Luka Vuković 4
Maj Šolaja 4
Marko Brest 4
Ognjen Bakić 4

DELI NA