Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
N |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Aluminij |
N |
Domžale | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||
Olimpija Ljubljana | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | ||
Olimpija Ljubljana | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.10.2023, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.03.2023, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 4.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 20.08.2022, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 06.03.2022, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (3:1) |
21/22 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.08.2021, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:2 | (1:0) |
20/21 | 11.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 01.05.2021, ob 12.00 | Brinje Grosuplje | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 1 : 3 | Maribor |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Drava Ptuj | 4 : 0 | Gorica |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 4 : 0 | A2S Celje |
Koper | 0 : 0 | Triglav Kranj |
Bravo Mastercard | 2 : 3 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |