9. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  10.10.2020 ob 15.00

Aluminij

1 : 0

Gorica

Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč)
Delegat: Tompa Marjan
Št. gledalcev: 1
Aluminij
33 Grega Kušar V
3 Mark Meznarič
4 Jure Pihler
6 Tibor Knaus
8 Jan Majcen K
9 Tai Kmetec
11 Gregor Mencigar
16 Staš Mlakar
18 Tim Ciganović
20 Andraž Mlinar
99 Aldin Demiri


Rezervni igralci
1 Nejc Kerhe V
5 Žan Vidovič
7 Kristjan Sagadin
24 Vid Kovačec
29 Vito Popović
66 Žak Strelec
77 Aljoša Poš

Gorica
12 Matija Valečič V
2 Jakob Vulić
4 Tjaš Begić
5 Gregor Oberdank
7 Luka Vuk
9 Alen Čaušević
10 Luka Baruca
13 Nejc Bavdaž
15 Žiga Podgornik K
16 Rok Ljutić
17 Edit Zyba


Rezervni igralci
1 Lan Pucer V
3 Miha Žejen
6 Dorde Arcaba
8 Adriano Colonna Romano
11 Zak Kavrečič
18 Fabiano Rosu

Trener
Robert Pevnik

Trener
Žiga Pahor

Sodnik
Tomaž Jezeršek

Zadetki
Vid Kovačec 1 : 0 71'

Dogodki
Menjava Kovačec /  Demiri 54'
Jure Pihler 54'
Menjava Colonna Romano /  Vulić 62'
Menjava Strelec /  Kmetec 68'
Menjava Žejen /  Oberdank 77'
Menjava Vidovič /  Knaus 77'
Menjava Sagadin /  Mencigar 81'
Menjava Popović /  Ciganović 84'
Rok Ljutić 87'
Mark Meznarič 92'

9. krog
Mura  :  Triglav Kranj
Bravo Mastercard  :  Maribor
Drava Ptuj  :  Ilirija Extra-Lux
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Aluminij 1 : 0 Gorica
Koper 2 : 2 A2S Celje
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA