11. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  22.11.2020 ob 13.00

ŽNK Olimpija Ljubljana

5 : 0

ŽNK Radomlje


Sodniki: Subotić Tanja (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Florjančič Karin (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev: 1
ŽNK Olimpija Ljubljana
12 Nika Šapek V
2 Anja Žvokelj
4 Evelina Kos
5 Barbara Kralj
10 Manja Rogan K
11 Ana Milović
14 Anja Prša
15 Zala Vindišar
16 Neva Kumalić
20 Izabela Križaj
22 Tina Paliska


Rezervne igralke
1 Katarina Rogelj V
18 Vanja Duronjić
19 Lara Lobe
23 Polona Petrač
29 Ana Hostnik

ŽNK Radomlje
1 Živa Galjot V
5 Tina Jesenovec
6 Tija Vrhovnik
9 Zala Kuštrin
10 Eva Vodušek K
11 Daša Dolenšek
13 Kličić Ajda
15 Nina Sofia Mc Quarrie
17 Karmen Ulbin
19 Sara Gruden
29 Maruša Jereb


Rezervne igralke
12 Monika Stjepanović V
8 Eva Potočnik
16 Tajda Hlebec
20 Anja Eferl
27 Melani Knez

Trener
Milomir Kondič

Trener
Aljaž Gornik

Sodnik
Tanja Subotić

Zadetki
Manja Rogan 1 : 0 12'
Barbara Kralj 2 : 0 40'
Ana Milović 3 : 0 59'
Ana Milović 4 : 0 67'
Manja Rogan 5 : 0 79'

Dogodki
Daša Dolenšek 11'
Manja Rogan 15'
Menjava Duronjić /  Paliska 53'
Menjava Hostnik /  Žvokelj 67'
Menjava Eferl /  Gruden 70'
Menjava Potočnik /  Kuštrin 70'
Menjava Petrač /  Vindišar 71'
Menjava Hlebec /  Jesenovec 73'
Menjava Knez /  Ulbin 80'
Menjava Rogelj /  Šapek 81'
Menjava Stjepanović /  Galjot 88'

11. krog
ŽNK MB Tabor 0 : 10 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
ŽNK Cerklje 9 : 1 Ajdovščina
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Radomlje

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 10 30
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 10 24
3 ŽNK Krim RollJet 9 16
4 ŽNK Radomlje 8 10
5 ŽNK MB Tabor 9 9
6 ŽNK Cerklje 9 6
7 Ajdovščina 9 0

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Mirjam Kastelec 17
3. Špela Kolbl 16
4. Zala Kuštrin 11
5. Neva Kumalić 10
Kaja Korošec 10
7. Neli Hofman 9
Sara Makovec 9
9. Barbara Kralj 8
10. Tina Paliska 7
Ana Milović 7
12. Neža Bizjak 6
13. Manja Rogan 5
Luana Zajmi 5
15. Marcela Kos 4
Ines Krajnc 4
17. Katja Turk 3
Manca Smolnikar 3
Anja Žvokelj 3
Selma Šabotić 3

DELI NA