1. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion |  29.08.2020 ob 19.00

Koper

1 : 4

Aluminij

Sodniki: Klančar Jaka (glavni sodnik), Vidergar Matej (1. pomoč), Pirman Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 1
Koper
1 Denny Tiganj V
5 Vid Liam Stijelja K
9 Enej Marsetič
15 Filip Cukjati
21 Blagota Marković
24 Rai Rudonja
25 Vanja Bordon
55 Belmin Čajić
66 Erik Galina
77 Kris Pavić
80 Kristian Gunjač


Rezervni igralci
12 Žan Pranjić V
11 Tai Mateo Panić
14 Tadej Vouk
17 Thomas Medica
33 Gabriel Babič
70 Aleks Stritar
88 Taj Popovič

Aluminij
1 Nejc Kerhe V
4 Jure Pihler K
5 Žan Vidovič
6 Tibor Knaus
10 Tai Kmetec
11 Gregor Mencigar
13 Tim Ciganović
16 Staš Mlakar
19 Vid Kovačec
20 Andraž Mlinar
21 Daniel Napast


Rezervni igralci
12 Grega Kušar V
2 Tadej Šebalj
3 Mark Meznarič
8 Žak Strelec
17 Anej Polak
18 Aldin Demiri

Trener
Samir Zulič

Trener
Robert Pevnik

Sodnik
Jaka Klančar

Zadetki
Vid Kovačec 0 : 1 9'
Enej Marsetič 1 : 1 26'
Tai Kmetec 1 : 2 66'
Andraž Mlinar 1 : 3 86'
Aldin Demiri 1 : 4 93'

Dogodki
Tim Ciganović 21'
Filip Cukjati 38'
Menjava Medica /  Cukjati 46'
Menjava Stritar /  Bordon 46'
Menjava Panić /  Gunjač 46'
Jure Pihler 53'
Menjava Polak /  Kovačec 61'
Kris Pavić 69'
Menjava Popovič /  Galina 74'
Staš Mlakar 76'
Menjava Babič /  Marković 77'
Menjava Demiri /  Kmetec 89'
Menjava Šebalj /  Mlakar 93'

1. krog
A2S Celje 0 : 1 Drava Ptuj
Mura 0 : 3 Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard 0 : 2 Domžale
Gorica 0 : 3 Triglav Kranj
Maribor 5 : 2 Ilirija Extra-Lux
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Kalcer Radomlje
Koper 1 : 4 Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA