1. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  16.08.2020 ob 18.00

Ajdovščina

1 : 11

ŽNK Nona Pomurje Beltinci


Sodniki: Subotić Tanja (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev: 5
Ajdovščina
12 Alenka Bric V
4 Sara Ušaj K
5 Ana Velikonja
8 Ana Bucik
9 Marija Capuder
11 Nina Bolčina
13 Lara Ferjančič
15 Nataša Maksimović
16 Neli Lah
20 Gaja Bizjak
21 Branka Ferjančič


Rezervne igralke
1 Jana Ličen V
2 Maruša Jerkič
14 Lija Rušt
18 Eva Sulič

ŽNK Nona Pomurje Beltinci
12 Iva Kocijan V
4 Vita Žolek
5 Ines Sok
7 Špela Kolbl K
10 Luana Zajmi
13 Špela Rozmarič
16 Nika Nemec
19 Neli Hofman
20 Urška Tkalec
23 Ema Horvat
24 Sara Makovec


Rezervne igralke
3 Saša Kolar
9 Tjaša Nemec
11 Lana Golob
99 Nina Kajzba

Trener
Luka Kompara

Trener
Sandi Bauer

Sodnik
Tanja Subotić

Zadetki
Neli Hofman 0 : 1 16'
Vita Žolek 0 : 2 18'
Špela Rozmarič (11m) 0 : 3 35'
Špela Kolbl 0 : 4 46'
Marija Capuder 1 : 4 58'
Nina Kajzba 1 : 5 65'
Tjaša Nemec 1 : 6 69'
Neli Hofman 1 : 7 73'
Neli Hofman 1 : 8 78'
Nina Kajzba 1 : 9 82'
Nina Kajzba 1 : 10 84'
Nina Kajzba 1 : 11 88'

Dogodki
Menjava Kajzba /  Rozmarič 46'
Menjava Nemec /  Kolbl 46'
Menjava Kolar /  Tkalec 49'
Menjava Golob /  Makovec 52'
Nina Kajzba 58'
Menjava Sulič  /  Maksimović 69'
Menjava Jerkič /  Bizjak 79'
Menjava Rušt /  Ferjančič 79'

1. krog
ŽNK Cerklje 1 : 3 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Krim RollJet 3 : 1 ŽNK MB Tabor
Ajdovščina 1 : 11 ŽNK Nona Pomurje Beltinci

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 10 30
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 10 24
3 ŽNK Krim RollJet 9 16
4 ŽNK Radomlje 8 10
5 ŽNK MB Tabor 9 9
6 ŽNK Cerklje 9 6
7 Ajdovščina 9 0

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Mirjam Kastelec 17
3. Špela Kolbl 16
4. Zala Kuštrin 11
5. Neva Kumalić 10
Kaja Korošec 10
7. Neli Hofman 9
Sara Makovec 9
9. Barbara Kralj 8
10. Tina Paliska 7
Ana Milović 7
12. Neža Bizjak 6
13. Manja Rogan 5
Luana Zajmi 5
15. Marcela Kos 4
Ines Krajnc 4
17. Katja Turk 3
Manca Smolnikar 3
Anja Žvokelj 3
Selma Šabotić 3

DELI NA