2. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  06.09.2020 ob 12.00

Primorje eMundia

3 : 1

Tabor Klančar Žerjavi


Sodniki: Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Mask Sara (1. pomoč), Rudolf Matjaž (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 40
Primorje eMundia
1 Žiga Ahčan V
2 Jernej Simčič
4 Rene Širok K
5 Patrik Poljšak
6 Nejc Ferjančič
7 David Ciperle
9 Matic Uršič
10 Svit Teodor Benedetič
13 Mark Furlan
14 Gašper Lapanja
17 Nik Bavec


Rezervni igralci
3 Rene Horvat
8 Anže Gruntar
11 Timotej Mikuž
15 Mitja Bačer
19 Valentin Kodrič
20 Jure Novak

Tabor Klančar Žerjavi
1 William David Hovelja V
6 Dejan Đuričin
8 Mattia Specogna
11 Andrew Agnoletti
13 Jure Gec
14 Matic Kompare
15 Teo Gajšak
18 Nik Rauter
19 Leonardo Villatora
20 Miha Hlad K
23 Žan Udovič


Rezervni igralci
12 Timi Mlinarić V
2 Gioele Vincenzo Legiša
7 Staš Mijatović
9 Anel Balić
10 Alex Petrović
17 Blaž Mevlja
21 Giacomo Loggia

Trener
Mitja Lavrenčič

Trener
Uroš Barut

Sodnik
Rok Lavrenčič

Zadetki
Andrew Agnoletti 0 : 1 1'
Nik Bavec 1 : 1 7'
Nik Bavec 2 : 1 70'
Matic Uršič 3 : 1 83'

Dogodki
Rene Širok 22'
Andrew Agnoletti 35'
Dejan Đuričin 42'
Matic Kompare 45'
Miha Hlad 58'
Menjava Gruntar /  Benedetič 59'
David Ciperle 60'
Menjava Balić /  Villatora 64'
Menjava Horvat /  Ferjančič 67'
Menjava Petrović /  Kompare 68'
Menjava Legiša /  Gec 72'
Menjava Novak /  Bavec 78'
Žan Udovič 79'
Menjava Mikuž /  Ciperle 84'
Menjava Bačer /  Simčič 87'

2. krog
ATET Dren Vrhnika 0 : 3 Elta Izola
Interblock 2 : 1 Labys Mengo 28
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
Primorje eMundia 3 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
Šobec Lesce 4 : 1 Vitanest Bilje
Krka 1 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA