9. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  11.10.2020 ob 15.00

Brinje Grosuplje

1 : 1

Tinex Šenčur


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Arhar Primož
Št. gledalcev: 1
Brinje Grosuplje
1 Jan Jančigaj V
2 Adnan Abdić
3 Anže Šparovec
6 Klemen Štrancar
7 Filip Škerl
8 Al Mahič
10 Matic Povh
11 Florgent Rexhepi
15 Nejc Koler
16 Domen Klančnik
19 Rok Šporar K


Rezervni igralci
12 Timon Popelar V
5 Maj Božič
9 Gregor Dorniž
13 Nikola Cvijić
14 Lenart Lesar
17 Kevin Tomšič
21 Žan Hudin

Tinex Šenčur
1 Lenart Vrečič V
2 Miha Kačar K
4 Kristian Rozman
5 Darko Djukić
8 Boštjan Varl
10 Luka Markič
11 Samo Kokalj
13 Ervin Jogić
14 Gašper Repnik
17 Rok Grašič
21 Ladislav Stanko


Rezervni igralci
3 Gašper Kukavica
6 Luka Šink
7 Simon Čarman Djuran
16 Jure Novak
19 Jakob Resman
20 Gašper Fende

Trener
Sanel Konjević

Trener
Gregor Nišandžić

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Darko Djukić 0 : 1 7'
Klemen Štrancar 1 : 1 13'

Dogodki
Boštjan Varl 24'
Anže Šparovec 41'
Domen Klančnik 55'
Kristian Rozman 56'
Menjava Dorniž /  Šparovec 60'
Menjava Kukavica /  Rozman 68'
Menjava Tomšič /  Škerl 73'
Menjava Šink /  Markič 75'
Menjava Fende /  Stanko 80'
Menjava Hudin /  Povh 85'
Samo Kokalj 90'
Klemen Štrancar 90'

9. krog
Sava Kranj 3 : 0 Žiri
Svoboda Ljubljana 3 : 0 Zagorje
Arol Škofja Loka 0 : 5 Elta Izola
Šobec Lesce 1 : 2 Ilirija 1911
Brinje Grosuplje 1 : 1 Tinex Šenčur
Fama Vipava  :  TKK Tolmin
Postojna  :  Adria

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA