2. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  22.08.2020 ob 17.00

Sava Kranj

0 : 1

Postojna


Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 1
Sava Kranj
1 Alan Halilović V
4 Tine Hlede
7 Armin Pašić
8 Erazem Zajc
9 Nejc Ambrožič
10 Kristjan Sredojević
13 Anže Cankar
17 Matevž Nunar
21 Aleksandar Bodiroža
33 Vladimir Dojčinović K
46 Ermin Čamdžić


Rezervni igralci
14 Žak Anžič
15 Luka Iličič
22 Nejc Križaj
23 Marijo Mišić
26 Stefan Kondić
27 Dino Kolenović
36 Nikola Mirčić

Postojna
12 Danijel Starčić K V
4 Slama Sofiane
6 Andraž Šabec
7 Giuseppe Daniele Santangelo
8 Adis Agić
14 Edvin Salanović
15 Miha Ferjančič
16 Andrea Nicotra
17 Alen Agić
19 David Darmanović
21 Romario Cekaj


Rezervni igralci
1 Šime Žilić V
5 David Ayodeji Afolabi
9 Nassim Lassoued
11 Alessandro Cultraro
18 Tin Gašper Jović
22 Mark Bratina

Trener
Aleš Dolinar

Trener
Salvatore Bianchetti

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
David Darmanović 0 : 1 63'

Dogodki
Slama Sofiane 15'
Aleksandar Bodiroža 28'
Menjava Anžič /  Bodiroža 46'
Menjava Križaj /  Zajc 72'
Menjava Jović /  Agić 74'
Menjava Bratina /  Šabec 74'
Menjava Mišić /  Čamdžić 83'
Nejc Ambrožič 87'
Menjava Kolenović /  Cankar 89'
Menjava Kondić /  Nunar 89'
Marijo Mišić 90'

2. krog
Tinex Šenčur 5 : 1 Šobec Lesce
Sava Kranj 0 : 1 Postojna
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Fama Vipava
Elta Izola 2 : 3 TKK Tolmin
Zagorje 0 : 1 Adria
Žiri 1 : 6 Ilirija 1911
Arol Škofja Loka 1 : 2 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA