1. krog |  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren |  15.08.2020 ob 17.00

Adria

0 : 1

Elta Izola


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Tomšič Roman
Št. gledalcev: 20
Adria
1 Anže Nabergoj V
2 Nik Masten
4 Klemen Umek
7 Ambrož Klančič
8 Matija Kompara
13 David Puhalić
15 Giacomo Sirach
17 Blaž Semolič
19 Boštjan Klepac
21 Vili Komel
22 Matej Godnič K


Rezervni igralci
12 Luka Soban V
3 David Zavadlav
5 Jan Pečenko
11 Luka Černe
14 Jakob Batič
16 Miha Torkar
20 Angel Stratorski

Elta Izola
1 Nick Bičić V
2 Jurij Požrl
3 Aleksander Maslić
4 Chris Pletikos K
6 Jure Žitko
7 Žiga Opara
9 Jaka Štromajer
15 Tomaž Rodica
17 Amir Čavalić
23 Lucas Mingotti
27 Damir Hadžić


Rezervni igralci
22 Gašper Jugovac V
5 Andrej Terčič
10 Saša Božičić
13 Matija Kalizan
16 Aleks Hudobreznik
19 Edi Zugan
30 Scott Vašl

Trener
Simon Živec

Trener
Igor Božič

Sodnik
Martin Matoša

Zadetki
Damir Hadžić 0 : 1 14'

Dogodki
Menjava Torkar /  Klančič 46'
Nik Masten 48'
Menjava Kalizan /  Štromajer 56'
Menjava Stratorski /  Puhalić 65'
Menjava Hudobreznik /  Opara 70'
Menjava Terčič /  Mingotti 70'
Tomaž Rodica 71'
Aleks Hudobreznik 74'
Menjava Božičić /  Požrl 77'
Menjava Zavadlav /  Godnič 80'
Jure Žitko 81'
Menjava Černe /  Sirach 85'

1. krog
Adria 0 : 1 Elta Izola
TKK Tolmin 3 : 1 Arol Škofja Loka
Žiri 2 : 4 Tinex Šenčur
Ilirija 1911 4 : 0 Zagorje
Postojna 5 : 1 Šobec Lesce
Brinje Grosuplje 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Fama Vipava 0 : 2 Sava Kranj

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA