19. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  23.11.2019 ob 13.30

Fužinar Vzajemci

  :  

Rogaška

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Koper
Z
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Rogaška
Z
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 3 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Z
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 2 1 2 10
Rogaška 5 2 1 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 3
Rogaška 2 0 1 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 0 2 7
Rogaška 3 2 0 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 17.08.2019, ob 17.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 2:1  (2:1) 
18/19  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.03.2019, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:2) 
18/19  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 08.09.2018, ob 16.30  Fužinar - Rogaška 1:1  (0:1) 
17/18  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 02.04.2018, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Ravne Systems 4:2  (2:2) 
17/18  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.09.2017, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Rogaška 2:1  (2:1) 

19. krog
Beltinci Klima Tratnjek  :  Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež  :  Koroška Dravograd
Nafta 1903  :  Koper
Gorica  :  Drava Dakinda Ptuj
Krka  :  Vitanest Bilje
Jadran Dekani  :  Krško
Fužinar Vzajemci  :  Rogaška
Brda  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA