19. krog |  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje |  23.11.2019 ob 13.30

Fužinar Vzajemci

3 : 2

Rogaška

Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
P
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 3 1 2 13
Rogaška 6 2 1 3 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 1 0 6
Rogaška 3 0 1 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 0 2 7
Rogaška 3 2 0 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 23.11.2019, ob 13.30  Fužinar Vzajemci - Rogaška 3:2  (2:1) 
19/20  4.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 17.08.2019, ob 17.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 2:1  (2:1) 
18/19  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.03.2019, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:2) 
18/19  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 08.09.2018, ob 16.30  Fužinar - Rogaška 1:1  (0:1) 
17/18  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 02.04.2018, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Ravne Systems 4:2  (2:2) 
17/18  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.09.2017, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Rogaška 2:1  (2:1) 

19. krog
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
Gorica 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 1 : 1 Krško
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Brda 3 : 3 Roltek Dob

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA