19. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci |  23.11.2019 ob 13.30

Beltinci Klima Tratnjek

0 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 200
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
5 Ivo Kuzma
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
11 Žiga Hartman
19 Ivo Balažic
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
28 Luka Sočič
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
8 Luka Pihler
14 Luka Asentić
18 Jan Kristl
23 Rok Ropoša
30 Vito Mörec

Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
3 Lovro Vrandečič
4 Gašper Trdin
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
16 Žan Nikolić
20 Grega Marinšek
44 Luka Guček


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
7 Rok Duspara
8 Sandi Nuhanović
18 Matic Ahačič
19 Robi Jakovljević
42 David Stariha Laban
55 Lan Gojak

Trener
Radovan Karanović

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Sacha Varga 0 : 1 16'
Sacha Varga 0 : 2 46'
Žan Nikolić 0 : 3 80'

Dogodki
Gašper Trdin 23'
Patrik Raduha 26'
Mark Zabukovnik 29'
Ivo Balažic 40'
Menjava Ahačič /  Trdin 53'
Maksimiljan Zorman 54'
Menjava Ropoša /  Balažic 72'
Menjava Mörec /  Knežević 72'
Menjava Pihler /  Raduha 83'
Menjava Nuhanović /  Nikolić 84'
Menjava Stariha Laban /  Marinšek 90'

19. krog
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
Gorica 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 1 : 1 Krško
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Brda 3 : 3 Roltek Dob

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA