18. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  16.11.2019 ob 13.30

Koroška Dravograd

1 : 3

Nafta 1903

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Koletnik Drago
Št. gledalcev: 200
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
4 Kristijan Barič
9 Peter Kogelnik K
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
14 Anže Pešl
15 Andraž Vrabič
18 Matej Verstovšek
21 Jan Ferk
77 Leon Ferenčak
88 Staš Dobaj


Rezervni igralci
1 David Savelli Valente V
2 Tomaž Smrtnik
3 Edi Petek
7 Aljoša Gluhovič
8 Davor Rogina
20 Domen Bevk
93 Tilen Stefanović

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
37 Mihael Rebernik
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
22 Marko Galoši V
11 Alen Ploj
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga
40 György Kamarás
55 Leon Leuštek

Trener
Bojan Kus

Trener
Anže Stegne

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Vedran Vinko 0 : 1 17'
Peter Kogelnik 1 : 1 32'
Jaka Bizjak (11m) 1 : 2 44'
Jaka Bizjak 1 : 3 55'

Dogodki
Mitja Novinič 31'
Leon Ferenčak 37'
Nejc Pečnik 43'
Andraž Vrabič 43'
Menjava Gluhovič /  Rožej 62'
Menjava Stefanović /  Dobaj 62'
Menjava Ploj /  Rebernik 62'
Marko Malešević 74'
Menjava Rogina /  Pešl 76'
Menjava Zagorec /  Novinič 76'
Menjava Szökrönyös /  Oštrek 89'
Dániel Szökrönyös 92'

18. krog
Roltek Dob 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
Koper 0 : 2 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA