18. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  16.11.2019 ob 13.30

Koroška Dravograd

1 : 3

Nafta 1903

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Koletnik Drago
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
P
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
P
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Nafta 1903
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Z
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 2 0 0 2 2
ND Lendava 1903 2 2 0 0 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 1 0 0 1 1
ND Lendava 1903 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 1 0 0 1 1
ND Lendava 1903 1 1 0 0 4



Vse medsebojne tekme

19/20  18.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 16.11.2019, ob 13.30  Koroška Dravograd - Nafta 1903 1:3  (1:2) 
19/20  3.krog  Lendava, Športni park Lendava, 10.08.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Koroška Dravograd 4:1  (2:0) 

18. krog
Roltek Dob 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
Koper 0 : 2 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA