18. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  17.11.2019 ob 13.30

Kalcer Radomlje

  :  

Rogaška

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
P
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Z
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje
Rogaška
P
Koper 3 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Z
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 5 0 0 15
Rogaška 5 0 0 5 4
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 2 2 0 0 5
Rogaška 2 0 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 3 0 0 10
Rogaška 3 0 0 3 2



Vse medsebojne tekme

19/20  3.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 10.08.2019, ob 17.30  Rogaška - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
18/19  29.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.05.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Rogaška 3:1  (1:0) 
18/19  14.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 03.11.2018, ob 14.00  Rogaška - Kalcer Radomlje 0:5  (0:3) 
17/18  22.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 07.04.2018, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Rogaška 2:1  (1:0) 
17/18  7.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 16.09.2017, ob 16.00  Rogaška - Kalcer Radomlje 2:3  (1:2) 

18. krog
Koper  :  Gorica
Vitanest Bilje  :  Jadran Dekani
Roltek Dob  :  Krka
Kalcer Radomlje  :  Rogaška
Koroška Dravograd  :  Nafta 1903
Krško  :  Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek  :  Brežice Terme Čatež
Drava Dakinda Ptuj  :  Brda

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA