18. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  16.11.2019 ob 13.30

Kalcer Radomlje

5 : 0

Rogaška

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 100
Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
20 Grega Marinšek
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
33 Lovro Vrandečič
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
7 Rok Duspara
8 Sandi Nuhanović
18 Matic Ahačič
19 Robi Jakovljević
27 David Stariha Laban
55 Lan Gojak

Rogaška
23 Lan Vunderl V
2 Aleksander Močić
4 Denis Šmigoc
5 Goran Čuček
6 Tilen Ahec
7 Vito Gorza
15 Marko Krsnik
17 Aleš Grošič K
18 Filip Jauk
20 Luka Štefanac
22 Jaka Korošec


Rezervni igralci
12 Leon Majer V
8 Emil Hustić
10 Siniša Antonić
11 Gašper Vouk
14 Jovan Koprivica
19 Hasan Muzaferović
21 Jaka Zdovc

Trener
Oskar Drobne

Trener

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Sacha Varga 1 : 0 17'
Luka Guček 2 : 0 36'
Sacha Varga 3 : 0 59'
Luka Cerar 4 : 0 78'
Matic Ahačič 5 : 0 90'

Dogodki
Anže Pišek 7'
Goran Čuček 28'
Menjava Muzaferović /  Krsnik 39'
Žan Poglajen 42'
Menjava Stariha Laban /  Guček 46'
Lovro Vrandečič 52'
Menjava Ahačič /  Marinšek 61'
Luka Štefanac 62'
Menjava Koprivica /  Gorza 65'
Menjava Nuhanović /  Poglajen 66'
Menjava Antonić /  Štefanac 73'
Goran Čuček 87'

18. krog
Roltek Dob 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
Koper 0 : 2 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA