15. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  26.10.2019 ob 18.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki:
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
Z
Gorica 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
N
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
P
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Z
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 4 2 0 2 4
Kalcer Radomlje 4 2 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 2
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 1



Vse medsebojne tekme

18/19  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.11.2018, ob 13.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 0:2  (0:0) 
18/19  1.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.08.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 14.04.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:2  (0:1) 
17/18  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 23.09.2017, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 1:0  (1:0) 

15. krog
Koper  :  Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj  :  Fužinar Vzajemci
Roltek Dob  :  Rogaška
Vitanest Bilje  :  Krško
Brežice Terme Čatež  :  Gorica
Koroška Dravograd  :  Krka
Nafta 1903  :  Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Brda

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA