15. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  26.10.2019 ob 18.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

4 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 500
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
37 Mihael Rebernik
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
12 Bojan Cigut V
9 Jaka Bizjak
19 Leon Šeruga
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
40 György Kamarás
55 Leon Leuštek

Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
16 Žan Nikolić
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
33 Lovro Vrandečič


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
7 Rok Duspara
8 Sandi Nuhanović
18 Matic Ahačič
20 Grega Marinšek
27 David Stariha Laban
55 Lan Gojak

Trener
Anže Stegne

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Alen Ploj 1 : 0 16'
Marko Malešević 2 : 0 18'
Mihael Rebernik 3 : 0 43'
Jaka Bizjak 4 : 0 92'

Dogodki
Menjava Stariha Laban /  Jakovljević 25'
Menjava Marinšek /  Guček 46'
Gašper Trdin 58'
Menjava Bizjak /  Rebernik 68'
Filip Lojen 69'
Menjava Cerar /  Pišek 71'
Žan Nikolić 74'
Jaka Bizjak 74'
Menjava Szökrönyös /  Oštrek 78'
Rok Jazbec 81'
Menjava Leuštek /  Bolla 83'
Sacha Varga 88'

15. krog
Koper 4 : 0 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Gorica
Koroška Dravograd 1 : 1 Krka
Vitanest Bilje 0 : 2 Krško
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA