15. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  26.10.2019 ob 18.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

4 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Z
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje
Kalcer Radomlje
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
P
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 5 3 0 2 8
Kalcer Radomlje 5 2 0 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 3 2 0 1 6
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 2
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 1



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.10.2019, ob 18.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 4:0  (3:0) 
18/19  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.11.2018, ob 13.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 0:2  (0:0) 
18/19  1.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.08.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 14.04.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:2  (0:1) 
17/18  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 23.09.2017, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 1:0  (1:0) 

15. krog
Koper 4 : 0 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Gorica
Koroška Dravograd 1 : 1 Krka
Vitanest Bilje 0 : 2 Krško
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Brda

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Jaka Bizjak 13
Sacha Varga 13
5. Anže Pišek 9
Edi Baša 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Tadej Trdina 9
10. Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA