15. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  26.10.2019 ob 18.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

4 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Z
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 5 3 0 2 8
Kalcer Radomlje 5 2 0 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 3 2 0 1 6
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 2
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 1



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.10.2019, ob 18.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 4:0  (3:0) 
18/19  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.11.2018, ob 13.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 0:2  (0:0) 
18/19  1.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.08.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 14.04.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:2  (0:1) 
17/18  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 23.09.2017, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 1:0  (1:0) 

15. krog
Koper 4 : 0 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Gorica
Koroška Dravograd 1 : 1 Krka
Vitanest Bilje 0 : 2 Krško
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA