12. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  05.10.2019 ob 15.30

Fužinar Vzajemci

1 : 1

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)
Delegat: Tratnjek Andrej
Št. gledalcev: 200
Fužinar Vzajemci
88 Uroš Poljanec V
7 Timotej Dodlek
14 Andraž Paradiž
16 Sandi Ćoralić
18 Matic Pipuš
19 Dominik Ivkič
21 Kan Kovač
25 Tadej Trdina K
32 Urban Knez
44 Jure Grubelnik
45 Žan Medved


Rezervni igralci
13 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
12 Matevž Verhovnik
17 Nejc Plaznik
23 Matevž Turkuš
27 Matic Obretan
99 Deahyeon Jung

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
5 Ivo Kuzma
9 Mitja Mauko
18 Jan Kristl
19 Ivo Balažic
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
28 Luka Sočič
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
7 Maksimiljan Zorman
11 Žiga Hartman
14 Luka Asentić
23 Rok Ropoša
30 Vito Mörec
31 Patrik Žekš

Trener
Anton Tomažič

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Tadej Trdina 1 : 0 75'
Patrik Raduha (11m) 1 : 1 88'

Dogodki
Luka Sočič 17'
Marko Maučec 42'
Menjava Plaznik /  Grubelnik 57'
Luka Sočič 64'
Menjava Mörec /  Knežević 67'
Mitja Mauko 77'
Menjava Asentić /  Kuzma 83'
Urban Knez 85'
Menjava Hartman /  Mauko 90'
Žan Medved 93'

12. krog
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
Krško 1 : 2 Koper
Brda 0 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA