12. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  05.10.2019 ob 15.30

Fužinar Vzajemci

1 : 1

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)
Delegat: Tratnjek Andrej
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 1 1 2 6
ND Beltinci 4 2 1 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 0 1 2 3
ND Beltinci 3 2 1 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 1 0 0 3
ND Beltinci 1 0 0 1 1



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 11.09.2020, ob 16.30  Fužinar Vzajemci - Beltinci Klima Tratnjek 1:2  (0:1) 
19/20  12.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 05.10.2019, ob 15.30  Fužinar Vzajemci - Beltinci Klima Tratnjek 1:1  (0:0) 
18/19  29.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 18.05.2019, ob 16.00  Beltinci - Fužinar Vzajemci 1:3  (0:3) 
18/19  14.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 03.11.2018, ob 14.00  Fužinar - Beltinci 1:2  (0:0) 

12. krog
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Krško 1 : 2 Koper
Brda 0 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA