7. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  01.12.2019 ob 13.00

Brda

  :  

Rogaška

Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Brda 0 : 1 Gorica
P
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
P
Krka 3 : 1 Brda
Z
Brda 3 : 2 Jadran Dekani
Rogaška
P
Koper 3 : 0 Rogaška
P
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Z
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 4 2 1 1 2
Rogaška 4 1 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 1 1 0 1
Rogaška 2 0 1 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 1 0 1 1
Rogaška 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

18/19  16.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 18.11.2018, ob 14.00  Brda - Rogaška 1:0  (1:0) 
18/19  1.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.08.2018, ob 17.30  Rogaška - Brda 2:0  (1:0) 
17/18  28.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 12.05.2018, ob 17.00  Rogaška - Brda 0:1  (0:0) 
17/18  13.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 29.10.2017, ob 14.00  Brda - Rogaška 0:0  (0:0) 

7. krog
Gorica 2 : 3 Krško
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Brežice Terme Čatež  :  Roltek Dob
Brda  :  Rogaška

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA