7. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  01.12.2019 ob 13.00

Brda

1 : 0

Rogaška

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
Z
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
P
Brda 0 : 7 Koper
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
P
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 5 3 1 1 3
Rogaška 5 1 1 3 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 3 2 1 0 2
Rogaška 3 0 1 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 1 0 1 1
Rogaška 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 01.12.2019, ob 13.00  Brda - Rogaška 1:0  (0:0) 
18/19  16.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 18.11.2018, ob 14.00  Brda - Rogaška 1:0  (1:0) 
18/19  1.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.08.2018, ob 17.30  Rogaška - Brda 2:0  (1:0) 
17/18  28.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 12.05.2018, ob 17.00  Rogaška - Brda 0:1  (0:0) 
17/18  13.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 29.10.2017, ob 14.00  Brda - Rogaška 0:0  (0:0) 

7. krog
Gorica 2 : 3 Krško
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Brežice Terme Čatež 1 : 2 Roltek Dob
Brda 1 : 0 Rogaška

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA