12. krog |  Krško, Stadion Matija Gubec Krško |  05.10.2019 ob 18.30  | Prenos: Sportklub 1

Krško

1 : 2

Koper

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 300
Krško
1 Marko Zalokar K V
5 Emerick Christophe Eckert
7 Ester Sokler
10 Lovre Čirjak
13 Nikola Eller
14 Luka Dadić
21 Žan Florjanc
22 Vice Kendeš
33 Tomaž Zakrajšek
93 Zvonko Pamić
99 David Žabec


Rezervni igralci
12 Zlatko Šolčić V
4 Žiga Jurečič
20 Tilen Mlinar
23 Luka Anković
27 David Fortuna
28 Ian Regvar
32 Nebojša Karamarković

Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
8 Ivan Borna Jelić Balta
9 Stipe Vrdoljak
10 Dare Vršič
11 Kristijan Meštrić
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
22 Goran Galešić
27 Damir Hadžić K
30 Jaka Štromajer


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
17 Žan Bešir
26 Goran Jozinović
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek
97 Stefan Andjelić

Trener
Iztok Kapušin

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Goran Galešić 0 : 1 49'
Ivan Borna Jelić Balta 0 : 2 63'
David Žabec (11m) 1 : 2 84'

Dogodki
Stipe Vrdoljak 20'
Menjava Mlinar /  Eller 46'
Menjava Vekić /  Štromajer 56'
Menjava Regvar /  Kendeš 58'
Menjava Bešir /  Meštrić 59'
Ivan Borna Jelić Balta 73'
Menjava Anković /  Čirjak 75'
Menjava Gajšek /  Baša 86'
Robi Gajšek 91'
Goran Galešić 94'

12. krog
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Krško 1 : 2 Koper
Brda 0 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA