12. krog |  Krško, Stadion Matija Gubec Krško |  05.10.2019 ob 18.30  | Prenos: Sportklub 1

Krško

1 : 2

Koper

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 300
Krško
1 Marko Zalokar K V
5 Emerick Christophe Eckert
7 Ester Sokler
10 Lovre Čirjak
13 Nikola Eller
14 Luka Dadić
21 Žan Florjanc
22 Vice Kendeš
33 Tomaž Zakrajšek
93 Zvonko Pamić
99 David Žabec


Rezervni igralci
12 Zlatko Šolčić V
4 Žiga Jurečič
20 Tilen Mlinar
23 Luka Anković
27 David Fortuna
28 Ian Regvar
32 Nebojša Karamarković

Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
8 Ivan Borna Jelić Balta
9 Stipe Vrdoljak
10 Dare Vršič
11 Kristijan Meštrić
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
22 Goran Galešić
27 Damir Hadžić K
30 Jaka Štromajer


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
17 Žan Bešir
26 Goran Jozinović
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek
97 Stefan Andjelić

Trener
Iztok Kapušin

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Goran Galešić 0 : 1 49'
Ivan Borna Jelić Balta 0 : 2 63'
David Žabec (11m) 1 : 2 84'

Dogodki
Stipe Vrdoljak 20'
Menjava Mlinar /  Eller 46'
Menjava Vekić /  Štromajer 56'
Menjava Regvar /  Kendeš 58'
Menjava Bešir /  Meštrić 59'
Ivan Borna Jelić Balta 73'
Menjava Anković /  Čirjak 75'
Menjava Gajšek /  Baša 86'
Robi Gajšek 91'
Goran Galešić 94'

12. krog
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Krško 1 : 2 Koper
Brda 0 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA